Kuaförun yaptığı (resimli)

Valla sırf böyle birşeyle karşılaşmayım diye koaförde saçımı hiç boyatmadım.evde boyuyorum.hele Ombre büyük risk.

Bu fotoğraftaki fönü onlar mı çekti ? Eğer öyleyse çektikleri fön bile çok kötü. Ben her zaman hakkımı ararım ama böyle bir durumda saçlarımı bu kadar beceriksiz insanlara tekrar emanet etmezdim. Çünkü düzeltmeye çalışırken muhtemelen daha kötü bir sonuç çıkacak ortaya. Gidin bir güzel tartışıp, kavganızı edin. Sonrasında ise şuanda imkanınız varsa iyi bir yerde tekrar yaptırın. Eğer şuan yaptıramazsanız biraz idare edin (hem saçınız da dinlenmiş olur) 1-2 ay sonra yaptırırsınız.

Arada uçurum oluşmuş. Üzüldüm açıkçası. Bu tarz resimleri paylaşan kuaförlerden model beğenince direk onlara gitmek lazım aslında. Kimisi bu işi hiç beceremiyor. Umarım düzelir

Bu çok hoşmuş ama bunuda herkes yapamaz bence mahalle arasındaki kuaförden bunu istemen
Aslında biliyor musun mahalle arasında çocuktan yetişmiş kuaförler çok iyi oluyor. Şimdi sanırım kursa gidip belge alıp kuaför oldum diye çıkıyorlar.

Konu sahibi bir de sanırım yeni çocuk sahibi mi olmusun. Yorumda okudum sanırım yanlış anlamış olabilirim tabi. Eğer emziriyorsan daha da boyatma zaten bir sürü markası kalitesi belli olmayan kimyasala maruz kalmissin

Bu saçı yapıcak mahalle arasındaki kuaför 1 elin 5 parmağını geçmez bence sarıdan anladıkları turuncu maalesef

Cidden olmamış arkaya hiç ayna tutmadı mı bunlar ?
Kuaförler den nefret ediyorum gerçekten kişiye özel muamele yapıyorlar.
En lüksüne de gittim en rukusune de biraz saf görünce hemen ucuz işlemlerle saçınızı sivayip yolluyorlar. Karamel ombre isteyip düz boya gibi rofle karışımı saç yapılmıştı bana da bir de bana karamel diye inandırmaya çalışmaları cingar çıkarttım essek gibi düzelttiler ay bı de yesillenmisti oryalden yooo yeşil değil demeleri gerçekten dalicaktim ..
Bı de tavsiyem olsun siz anlaşmak için konuşurken işte olur mu tutarmi gibi sorular soruyorsunuz ya genelde cevapları sen kararsızsin bence ne istediğini bilmiyorsun tarzı baskı kuruyorlar konudan alakasız bir biçimde o an işte kendizi sandalyede oturmuş buluyorsunuz.

Saçını oksijenle açmışsın gibi durmuş.

canım bir de bu fotodaki fönlü saçınsa eğer bariz de saçını yıpratmışlar resmen tel tel olmuş. boya sonrası fönlenen saç çok düzgün durur. bırak boyayı saçı da yıpratmışlar.
evet bi para verdin ve karşılığını alamadın ama ben olsaydım daha o kuaförün semtinden dahi geçmez düzelttirmeye bile gitmezdim. ne malum düzelteceğim derken saçlarını yakmayacakları.
bir arkadaşım yaşadı aynı şeyi yandı saçları kız baya kökünden kestirmek zorunda kaldı aylarca tekrar uzasın sağlık kazansın diye yapmadığı bakım kalmadı astarı yüzünü geçti.

Geçmiş olsun. Ücret iadesi isteyin eğer vermezlerse tüketici hakem heyetine gidin.
Gideceğinizi de kuaföre söyleyin belki uğraşmak istemeyip ücreti geri verirler.
Fönü bile kötü olmuş.

Kesinlikle olmamış. Gidin beğenmediğinizi söyleyin. Sizin çekineceğiniz bişey yok. Onların görevi müşteriyi memnun etmek zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…