kuaförüm kendi bildigini okuyor- ne yapabilirim

SenEsittirBen

Limon cicekleri
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
481
4
Selam kizlar,

Ben Yurt disinda yasiyorum. Dolayisiyla zar zor türk bir kuaför buldum, tavsiye üzerine. Baska kuaförlere´de gittim ama anlattigim seyi, yanimda resimle gittigim halde anlamadilar ve yapamadilar. En son gittigim kuaför anlamasina anladi, yaptigi sac iyidi ama makyajda bir türlü anlasamadik. Ben israrla ne istedigimi belirtmeme ragmen o kendi bildigini yapti, onun öyle hosuna gidiyormus. Ama benim hic hosuma gitmedi. Gelinde az makyaj güzel durumus diye beni nerdeyse sifir makyajla eve yolladi. Ozaman ben dügün günü neden birde makyaj parasi ödiyeyimki, makyajsiz giderim ayni hesap. Aradim taradim cevremde baska bildigim kuaförde kalmadi, kücücük bir kasabada yasiyoruz. Sadece makyaj icinde baska sehire gidilirmi oda ayri.
Ablam resimlerde gördü ve oda hic begenmedi makyajimi. Özel günlerde hep ablam yapar makyajimi, cokta güzel yapar. Acaba ablama´mi yaptirsam diye düsünüyorum ama kalici olurmu orasi kafami kurcaliyor. Benim yerimde olsaniz siz ne yapardiniz? Bir fikir verin. Dügüne sunun surasinda 1 ay kaldi. Offff yaaamafoldumben

o ne biçim kuaförmüş öyle onun hoşuna gdebilir ama müşteriyi düşünmesi lazım alsanaalsanasmile
bencede ablana yaptır canım yerimseniben

Cevaplariniz icin cok tesekkür ederim, bende ablama yaptircam zaten.

Bu arada kuaförüm benim boyalar cok kalici demisti benimde ilgimi cekip iyice bakmistim markasina falan. Internetten baktim dün aynisini ismarliyayim diye, birde ne göreyim: Cin mali. Güzelleselim derken birde kanser riskimizi arttircak. Bunuda gördükten sonra hayatta yaptirtmam kuaförüme makyajimi

kesinlikle ablana yaptır hatta birkaç kez evde kendin yapmaya çalış. bu forumda herşeyi bulacaksındır.internette istediğin makyajı araştır. bende aydnı dertten muzdaribim. benim gözwerim ve gözkapaklarım büyük. hafif istedikçe ısrarla boya küpüne batmış gibi yapıyorlardı. şimdi kendim yapıyorum. elim alıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…