Kuaförlerin bıyık almak için kullandığı ağdayı nerden bulabilirim?

deri koparmak mı, o kdr kötü mü gerçekten hiç beceremez miyim ama bıyıklıda gezilmiyo ki, belli olmasa bile ben rahatsız oluyorum...
canım ben ne yapsam biryerim yara oldu cildim de hassas zaten. bide sir ağda çok yapışkan birşey nereye düşse mahvediyor
bant olanlardan kullanıyorum o daha ii geliyo. bide ben bıyıgımı sirle hiç almadım yüzümden tüy aldım hep. ne yöne çekiyorlar ve hepsi gidiyor mu kılların ona bile emin değilim :S

eczaneden almıştım geçen yıl bıyık ağda bantı, 15 tl de para vermiştim ama hiç almamıştı

offf canım sıkıldı bak şimdi, bunu beceremeyecek miyim , kuaföre de sık sık gidemiyorum ki, çok mu dökülen bişey bu ...amannnn sıkıntı tatlım ya..

eczaneden almıştım geçen yıl bıyık ağda bantı, 15 tl de para vermiştim ama hiç almamıştı
Bıyık için değil vücut için olanlardan almalısın. Bir de alışıp düzgünce almak için biraz tecrübe lazım. Elinde ısıtmadan ve aşağı doğru hafif gerdirmeden almıyor.

offf canım sıkıldı bak şimdi, bunu beceremeyecek miyim , kuaföre de sık sık gidemiyorum ki, çok mu dökülen bişey bu ...amannnn sıkıntı tatlım ya..

Boşver ya yüze iyi gelmiyor zaten. Ben ne zaman ağdayla bıyık aldırsam sivilce olur. Cildim hassas zaten 1.5 gün kırmızı ve şiş dudakla gezerim. Ama bu aletle alınca yarım saat sonra kızarıklığı geçiyor, şişmiyorda. Hijyenik ayrıca. Temizliyorum kolonyayla. Bence bi dene.

Ben epilla sir agda makinesi aldim hem kartusu isitabiliyor hem de teneke kutu agda, biraz pahali ama isimi goruyor biyiklar icin falan kuafore gitmiyorum artik
Bugune kadar da yara, iz falan yapmadı ki benim cildim acayip hassastir. Memnun kaldim ben

Dediğim aletin adı bıyık alma yayı. Ben marketten almıştım 1,5 liraya. Japon pazarı veya arkadaşın dediği gibi gratis e bakarsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.

canım bende tam tersi bıyıklarımı kendim alabiliyorum ama kaşlarımı alamıyorum :) veet soğuk ağda bandı var yüz için ben bundan kullanıyorum hiç acımıyor çok güzel bir ürün tavsiye ederim :)

Eklentiler

• Snapshot_20141013.JPG
    37,7 KB · Görüntüleme: 396

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…