Ksa dnem Askerlik...

ikna etmeye benim gücüm yokki :) gelmesini istiyorum ama düşününce cidden 11 saat yol ne gerek var uzatmaya diyor insan... zaten marttan sonra bir tek nisan kalmış gibi oluyor

seni anlıyorum ama baksana çoğunun sevdiği geldi bazıları hala bekliyo bu çok zor gelir insana dimi amaa

elvıncım ve idencim bızım durum bıraz karısıktı . Zaten ayrı evde yasıyordum yavas yavas aldık. Kurulu duzenın ustunde degısıklıkelr eklemeler yaptık. Sua an kıradayız . Esım askerden gelınce ısler oturunca burdan cıkcaz asıll duzenımı o zaman kurcaz canımızın ıstedıgı gıbı. Benımde ıcımde kaldı soyle guzelbı ev duzeyım ama kısmet ıste. Yınede bı eksıgımız yok su an sadece para bırıktırıyoruz ev almak ıcın. Kırada olunca hıcbırsey ıstedıgın gıbı olmuyo. ıstedıgın gıbı alamıyorsun. Ya kucuk eve gecersem dıye. Yatak yorgan ceyız ısıne cok az gıdım aılem baska sehırde onlar alıpmıslar onceden gelıp yerlestırdıler. Ama uzun yıllar yanlız yasadıgım ıcın bır cok konuda yardım edebılırım. Kafanıza takılan bıseyler varsa seve seve yardım ederım

su an aklıma gelenler mesela meyve bıcagı boy boy cezve takımı al bunlar genelde unutulur ama bırden lazım oluyo. Bırde tullerınızı ütü istemeyen cesıt ten alın. Cok zor oluyo herzaman yıkayıp utulemek

çok saol canım bi yerde takılırsak sorarız sana

kızlar selam
elvin uyku setini güle güle kullan
bende yatak örtüsü alıcam ama çok kararsızım rengi konusunda bi tek krem geliyo aklıma herşeye uyabilecek -tatlicadiarzu-
ne güzel ya çıkabiliyolar çarşıya
bizimkilerinkinide gıcıklığına çarşılarını kilitliyolarmış kötükedihüso
2 haftadır psikolojisi bozuk :çok üzgünüm:

seni anlıyorum ama baksana çoğunun sevdiği geldi bazıları hala bekliyo bu çok zor gelir insana dimi amaa

bide iden ayrılması da çok zor.. ilk gidişi de zordu zaten de yemin töreninden sonra gidişi çoook daha zordu eminim bu da öyle olur gelirse.. bir hafta durcak tam alışcam sonra yine gidecek..cidden o gittikten sonra insan toparlanamıyor zorda olsa hazır alışmışken bitsin istiyor insan

kızlar selam
elvin uyku setini güle güle kullan
bende yatak örtüsü alıcam ama çok kararsızım rengi konusunda bi tek krem geliyo aklıma herşeye uyabilecek -tatlicadiarzu-
ne güzel ya çıkabiliyolar çarşıya
bizimkilerinkinide gıcıklığına çarşılarını kilitliyolarmış kötükedihüso
2 haftadır psikolojisi bozuk :çok üzgünüm:

canım sağol daha iyileri senin olsun.. bizimkide haftasonu çıkamamıştı bugün verdiler onlara da verirler inşallah.. bende yatak örtüsünü krem alıcam haftasonu alabilirsem eklerim canım

elvıncım ve idencim bızım durum bıraz karısıktı . Zaten ayrı evde yasıyordum yavas yavas aldık. Kurulu duzenın ustunde degısıklıkelr eklemeler yaptık. Sua an kıradayız . Esım askerden gelınce ısler oturunca burdan cıkcaz asıll duzenımı o zaman kurcaz canımızın ıstedıgı gıbı. Benımde ıcımde kaldı soyle guzelbı ev duzeyım ama kısmet ıste. Yınede bı eksıgımız yok su an sadece para bırıktırıyoruz ev almak ıcın. Kırada olunca hıcbırsey ıstedıgın gıbı olmuyo. ıstedıgın gıbı alamıyorsun. Ya kucuk eve gecersem dıye. Yatak yorgan ceyız ısıne cok az gıdım aılem baska sehırde onlar alıpmıslar onceden gelıp yerlestırdıler. Ama uzun yıllar yanlız yasadıgım ıcın bır cok konuda yardım edebılırım. Kafanıza takılan bıseyler varsa seve seve yardım ederım

su an aklıma gelenler mesela meyve bıcagı boy boy cezve takımı al bunlar genelde unutulur ama bırden lazım oluyo. Bırde tullerınızı ütü istemeyen cesıt ten alın. Cok zor oluyo herzaman yıkayıp utulemek

sağol canım ya aslında yavaş yavaş almak daha iyi ben onun da ayrı bir zevki olduğunu düşünüyorum evin eksiklerini tamamlamanın yanii... perde konusunda haklısın zaten ben sadece salona ve yatak odasına diktirmeyi düşünüyorum diğerlerini hazır alıcam kendi evim olmadan gereksiz kiraya perde diktirmek.

elvincim eklersen çok iyi olur
bana yatak örtüsü için verilen tavsiyeleri ileteyim sana :)
pullu taşlı alma yııkaması zor olurmuş ve düşermiş
abiye tarzında alma gerek yok çünkü kim yatak örtüsü kullanıyo ki diyolar yorganı kapat çık
bide krem rengi al ilk serimlik iyi olur diyolar ne renk perde olursa olsun uyar diyolar
bu kadar :)))
inşallah bu hafta çıkar çarşıya

guz_1 evini hazırlarken neler yaptın anlat bizede yol olsun :)

sağol canım ya aslında yavaş yavaş almak daha iyi ben onun da ayrı bir zevki olduğunu düşünüyorum evin eksiklerini tamamlamanın yanii... Perde konusunda haklısın zaten ben sadece salona ve yatak odasına diktirmeyi düşünüyorum diğerlerini hazır alıcam kendi evim olmadan gereksiz kiraya perde diktirmek.

perde derken tül demek ıstedım. Perde ben de yaprıemadım. Guneslık aldım. Perdeyı kendı evıme ınsallah cunku cok pahalı ve baska bır eve olculerı asla tutmuyormus aldıgımız yer ole demıstı. Eger ev degıstıreceksen tavsıye etmem canım

idencim sen o braun seti kaça aldın kuzum ya
bende elektro world de gördüm onu baya güzeld bişeydi :)
2 tane vakumlu kabı var camdan

evet çilek pullu taşlı zaten almam.. yıkanması kolay.. rengide çok iddialı olmayan bişi alcam.. çünkü ben uyku setini seviyorum.. muhtemelen onları kullanırım :)

ben yemeğe çıkıyorum kızlarr... görüşürüz öptüm hepiciğinizi..

idencim sen o braun seti kaça aldın kuzum ya
bende elektro world de gördüm onu baya güzeld bişeydi :)
2 tane vakumlu kabı var camdan

ben alalı 2 sene oluyo canım pek hatırlamıyorum akşam anneme sorarım kaydirigubbakcemile3

evet çilek pullu taşlı zaten almam.. yıkanması kolay.. rengide çok iddialı olmayan bişi alcam.. çünkü ben uyku setini seviyorum.. muhtemelen onları kullanırım :)

ben yemeğe çıkıyorum kızlarr... görüşürüz öptüm hepiciğinizi..

görüşürüz canım
az önce sevdiceğim aradı
yedinmi yemek dedi yok dedim sen,bende yemedim iştahım açılsın biraz diye önce seni aradım diyo :asigim:

selam kızlar aldığım pullu taşlı yatak örtülerini hiç kullanmadım bile en rahatı uyku seti zaten bu süslü yatak örtüsünden 1 tane yeterli oda çeyiz için seriliyo daha sonra hiç kullanamadım

selam kızlar aldığım pullu taşlı yatak örtülerini hiç kullanmadım bile en rahatı uyku seti zaten bu süslü yatak örtüsünden 1 tane yeterli oda çeyiz için seriliyo daha sonra hiç kullanamadım

bencede hiç gerek yok sermeye zaten:hulya:

canım 13 haziran 2009 da nişanlandım
13 haziran 2010da evleniyorum :KK70:

ne güzel ya
çeyizlerin falan tamam mı? ben alıyorum hala
hatta çeyiz topiğimiz var takılırım oraya sürekli
bende 25 temmuz da nişanlandım ama 25 temmuzda evlenemem oruç önü kaydirigubbakcemile3

X