Ksa dnem Askerlik...

gelene kadar katil olmazsa bence gayet güzel olur :lepi:

bence hava durumuna baglı yap sacını canım hava nemli olunca düz saçta bile fön bozuluyo
ben öyle yapıcam hava iyiyse fön çektircem yağmurluysa dalgalı yapıcamkaydirigubbakcemile5

kızlaaaarr keyifler nasıl demicem biliyorum ki süperrr:sm_cool: bu arada ben geldimmmopuyorumnanaktan

bence hava durumuna baglı yap sacını canım hava nemli olunca düz saçta bile fön bozuluyo
ben öyle yapıcam hava iyiyse fön çektircem yağmurluysa dalgalı yapıcamkaydirigubbakcemile5

evet cok mantıklı ama dalgalı yapınca eger sacın cok düzse bi taraf pırasa gibi diğer taraf aman dur dalgalanmalıyım der gibi oluyor

Burcu sen ortami kuruyosun iceceklerde benden olsun dicem ama cepten yukleyemiyorum :))
ya içim bi hoş canım sanki dün gönderdim gibi gelıyo çook uzun geldi askerlik aslında ama şuan kısacıktı bitti sanki...
içim kıpır kıpır=)

gelene kadar katil olmazsa bence gayet güzel olur :lepi:
bende dibi düşsün aklı bende kalsın diye yapıcam zaten beni görüp eve dönmesin hemen :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

Seni hinzir senii :)) sordugumda banada elbise giy demisti hatta uzerine hain planlarim vardi ama :))
sonra dedim havaalani yolunda hic olmadik bi durum olur araba arizalanir bilmemne bellimi olur sonra millet baska bisey sanar tobee :roflol:
benimkinden hic bahsetmiyorum :bbo:

Bu arada usume sorunu olmasa gomlekmi diyosun. Ya saci soylemiyonuz en cok ona takildim :s

hah haaa tam tadlı cadısın :))

evet cok mantıklı ama dalgalı yapınca eger sacın cok düzse bi taraf pırasa gibi diğer taraf aman dur dalgalanmalıyım der gibi oluyor
senin düz demi canım? m pırasa gibi durmuyo resımlerde
benim saçlar kıvrılmya hazır oldugundan hep bonusvari geziyorum=)))
hiç pırasa gibi saçım olmadııı fön mön anca işte düzeltiyozkafamçokkarıştı
saçımın rengine ne diycek ben onu merak ediyorum yaa ama boyunu görünce kesin laf edicekbilmiyorumkismile

kızlaaaarr keyifler nasıl demicem biliyorum ki süperrr:sm_cool: bu arada ben geldimmmopuyorumnanaktan
hoşgeldııınnopuyorumnanaktan ders çalışmam lazım canım istemıyo oynuycam valla deli gibi kendi kendime evin içinde:dance:

yok canım benim saclarım hafif dalgalı ama biraz kendim fırcayla bile düzlestirebiliyorum. bu konuda yetenekli olmadıgım için pek güzel olmuyor ama idare eder.

sac rengini kıskanacagı için mırın kırın edebilir ama içten içe bayılacak :)

tahmin edebiliyorum canım için kıpır kıpır olunca insan istemiyo kitap defter açmakdelikafadulden

Senem sirin olmasin cekici olsunn :jeyyar: o zaman bi duz yapip bakayim nasil oluyor..

DenizM hosgeldiiiinnnn keyiflerr superr tabikii :lepi:

Burcu hava kapali arada yagmur bu ara boyle..
Mesafe uzak sayilmaz sacim bozulcak kadar arabadada bisey olmaz heralde ya ben yarin bi utulim bakim..

hah haaa tam tadlı cadısın :))
:jeyyar: :jeyyar:

beni evden alcak oyüzden çizmeyle elbise giyerim diyorum inşallah aksilik olmaz

canım hava güzel olursa gömlek ve saçını düz yap sal şööyle elinlede hııııhhh yap =)
soguk olursa trikonu giy canım ben öyle düşündüm tabi sen nasıl rahat edersen

saçını toplama ama=) gömleğinde üst düğmelerini azıcık arala :roflol:

benim kocam bugün arayamadı

ya kızlar aklıma ş yerindekiler kurt düşürdü. bence seninki cumartesi cıkacak arkadasalrıyla askerliğin bitmesini kutlarlar pazartesi gelir eve dediler... yapar mı ki yaaa eyvahedigeldismile

ayyy aslında benim canım güzel bir kırmızı sarap istiyor ama bana yasak. ben karısık alkolsüz kokteyl alayım :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…