Ksa dnem Askerlik...

kızlar içim bunalıyo duramıyorum iş yerindeee :''((( mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
ağlıyorum yaa offf kahretsin kahretsin ÇOKKKK ÖZLÜYORUMMMMMMMMMMMMM...niye ayrıyız niyee yaaa niyeeeeeeee ben onu ÇOK SEVİYORUMMMM YETER BİTSİN BU İŞKENCEEEEEEEEEEEEEE..........mafoldumben

canım yaa bende gece çok ağladımmmmm ama sabretmeliyiz kötü düşünmememliyiz şükrewtmeliyiz

canımm şafak 2 haa vay bee ne heyecanlısın dır şimdii ayy bizde görcez bu günleri :sm_cool::sm_cool: hayırlısıyla kavusun canım szde:1hug:

ya şafağın 2 olması nasıl bir duygu acaba :):) kızlar cuma akşamı şafağı bitenler gece yarısı hep burda olun da kutlama yapalım :teytey: :teytey: :teytey:

damla sırası mı canım ağlamaanın... nolcak ağlayınca zaman mı geçecek.. toparlan silkelen bakimmmm... aradan bir engel kalkıyor sevin bakayım .. ne güzel bi daha ayrılmıcanız öle düşün.. :1hug:

evet öyle canım ama yapamıyorum bu gün çok kötüyüm yaa off içim patlayacak gibi senağlama

canım şükrediyorum ama nebilim yaa içim daralıyo 2 gündür mafoldumben

daha alışamadık tatlım gidip görmek herşeyi başa döndürdü sanki o 1 ayı unuttuk yeni gönderdik gibi oldu bende toparlanamıyorum cok mutsuzum ama elden birşey gelmiyor bol dua edeceğiz :Saruboceq:

daha alışamadık tatlım gidip görmek herşeyi başa döndürdü sanki o 1 ayı unuttuk yeni gönderdik gibi oldu bende toparlanamıyorum cok mutsuzum ama elden birşey gelmiyor bol dua edeceğiz :Saruboceq:

evet gamzem yaa keşke gitmeseydim diyorum ama o zamanda gitmediğime üzülücektim offf düşünemiyorum artık yaa ALLAH BİZE VE ONLARA SABIR VERSİN :Saruboceq:

slm canlarım
bende patlıyorum ya bunaldım iyice

gamiş eşin astsubay olarak yapıyor öyle değil mi?
zaman bizden fazla ama ankaraya gidip gelebilirsin
akşam beşten sonra çıkıyorlar diye biliyorum
memurluk gibi aynı
acemilik bitene kadar sık dişini

kıslar ben geldim.. ya hayran durumuna üzüldüm ne acaip insanlar var hey yarabbim yaaa.. sanki o bir hafta izini alırken sana sordu !!!!... resmen hak yemek bu bence.. neyse seni daha fazla üzmeyim napalım canım üzülme ne zaman gelicek eşin.. olmadı öğle arası falan gidersin biraz da uzun tutarsın arayı..

ya şafağın 2 olması nasıl bir duygu acaba :):) kızlar cuma akşamı şafağı bitenler gece yarısı hep burda olun da kutlama yapalım :teytey: :teytey: :teytey:

şimdi de suratım hep asık işimi yaparken hiç gülmüyom bile başkalarına gülüyom ona gelince suratım hep asık anlasın birazcık zaten biraz durumun farkında gibi oh olsun
canım 2 olması güzel ama sanki bazı olaylar insanın sabrını deniyor gibi şu son zamnlarda

ben yokken canın sıkılıyo di mi ah canım arkadaşım.. :) ama malesef iş var başımda !! pöff

evet canım yaa sende yoksun kendimi diyet bölümüne attım :KK70:

kızlar içim bunalıyo duramıyorum iş yerindeee :''((( mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
ağlıyorum yaa offf kahretsin kahretsin ÇOKKKK ÖZLÜYORUMMMMMMMMMMMMM...niye ayrıyız niyee yaaa niyeeeeeeee ben onu ÇOK SEVİYORUMMMM YETER BİTSİN BU İŞKENCEEEEEEEEEEEEEE..........mafoldumben

isyan etmek hiç bişeye çare olmuyorum.her gece ağlıyorum ama bi faydası yokki bana işyrindekiler diyo bir aydır gözlerin şiş geliyosun yeter artık die ama elden gelen bişey yok burda birbirimize destek olucaz bizimkide biticek.kalanı değil giden günleri düşün biraz daha rahatlatır

ben gelmem o kutlamaya şekerim kıskanıyorum kaydirigubbakcemile3

şimdi de suratım hep asık işimi yaparken hiç gülmüyom bile başkalarına gülüyom ona gelince suratım hep asık anlasın birazcık zaten biraz durumun farkında gibi oh olsun
canım 2 olması güzel ama sanki bazı olaylar insanın sabrını deniyor gibi şu son zamnlarda

aaaaaa olmuyo ama hayrane gurbanee :KK70:
bi gün sonuçta insanın canını sıkmasına engelmi bak yemin törenine izin alamayanlar oluyo.hemde sürekli de gelmiyo bi gün görme şansın var ve izin vermiolar öyle olsa nolcaktııı

slm canlarım
bende patlıyorum ya bunaldım iyice

gamiş eşin astsubay olarak yapıyor öyle değil mi?
zaman bizden fazla ama ankaraya gidip gelebilirsin
akşam beşten sonra çıkıyorlar diye biliyorum
memurluk gibi aynı
acemilik bitene kadar sık dişini

asteğmen olarak yapcak canım yemin ettiler ama acemili bitmedi daha hayırlısıyla şunat 26 da nereye düşceği belli olcak inşalah istanbul olurda biter bu sıkıntı opuyorumnanaktan

Hayran evet sana katiliyorum sanki bazi seyler sabrini deniyor insanin su son gunlerde,
ama aldirmiyorum sinirlensemde gecistrmeye calisiyorum, o da isin nazarligimidir nedir olur ya hep bu tip seylerde..

Kizlarr o kutlama isini yapicaz evet sakin unutmayin " SAFAK DOGAN GUNES " diceezz :lepi:
DenizM le konusmustuk gecen burda, herkes girmeye calissin kizlar, bu kadar zaman sonra safagida beraber bitirelim..
Ay heyecanlandim ulee..
delikafadulden

X