Ksa dnem Askerlik...

günaydın şafak 2
bugün moralim çok bozuk kızlar
amirim pazartes günü için izin vermedi bana ya

günaydın şafak 2
bugün moralim çok bozuk kızlar
amirim pazartes günü için izin vermedi bana ya

olsun canım üzülmeee nice p.tesiler bekliyo sizi şafak demiş coni moni senmi düşüncen onu buni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

demekki sen iyi elemansın canım polyanalık yaptım galiba ama üzülmeni istemiyorum kiiiiiii

çok kötü canım yaaa bende yıllık izxnimi kullanmıycam eşim gelince kullanırım diye düşündüm izin falan alamam diye:1no2:

amirim kendisi bir hafta tatile gidiyor bu yüzden izin vermedi bana bana bir günü çok gördü ya

ben de öyle yapmayı düşündüm de arada teftiş etmiyo mu
sinir oluyomkötükedihüso

etsin etsin bişey olmaz bişey diyceğini sanmıyorum sen gitmedikten sonra ha olduki dedi ben sana izin vrmedin sen nie gelmedin die evimi su bastı dersin :KK70: allah korusun daa

yaaa n,iye susuyo herkzzz
canım sıkılıyoo

kızlar içim bunalıyo duramıyorum iş yerindeee :''((( mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
ağlıyorum yaa offf kahretsin kahretsin ÇOKKKK ÖZLÜYORUMMMMMMMMMMMMM...niye ayrıyız niyee yaaa niyeeeeeeee ben onu ÇOK SEVİYORUMMMM YETER BİTSİN BU İŞKENCEEEEEEEEEEEEEE..........mafoldumben

kıslar ben geldim.. ya hayran durumuna üzüldüm ne acaip insanlar var hey yarabbim yaaa.. sanki o bir hafta izini alırken sana sordu !!!!... resmen hak yemek bu bence.. neyse seni daha fazla üzmeyim napalım canım üzülme ne zaman gelicek eşin.. olmadı öğle arası falan gidersin biraz da uzun tutarsın arayı..

kızlar içim bunalıyo duramıyorum iş yerindeee :''((( mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
ağlıyorum yaa offf kahretsin kahretsin ÇOKKKK ÖZLÜYORUMMMMMMMMMMMMM...niye ayrıyız niyee yaaa niyeeeeeeee ben onu ÇOK SEVıYORUMMMM YETER BıTSıN BU ıŞKENCEEEEEEEEEEEEEE..........mafoldumben

damla sırası mı canım ağlamaanın... nolcak ağlayınca zaman mı geçecek.. toparlan silkelen bakimmmm... aradan bir engel kalkıyor sevin bakayım .. ne güzel bi daha ayrılmıcanız öle düşün.. :1hug:

X