Ksa dnem Askerlik...

harikaydııı çok duygulandım yalnız moralim çok bozuldu cihazların içinden geçerken telefonum bozuldu bitanemin resmini çekemedim üniformanın içinde muhteşem görünüyordu eşim çok zayıflamış komplekse girdim :asigim::asigim::asigim:

evet gamzem ya çakı gibi olmuşlar valla :kedi: ben kamuflaj mı deniyo onun içinde görmüştüm ziyarete gittiğimde ama bu defa pek bi datlu olmuş kaydirigubbakcemile3

hadi yaa pendiğin neresindesin canım? :roflol:
merkez canım sen

evet gamzem ya çakı gibi olmuşlar valla :kedi: ben kamuflaj mı deniyo onun içinde görmüştüm ziyarete gittiğimde ama bu defa pek bi datlu olmuş kaydirigubbakcemile3

ben kamuflajlı görmedim üniformalılardı şimdi yaa ben yine şapkaya güldüm ama :1rolleyes:

ben kamuflajlı görmedim üniformalılardı şimdi yaa ben yine şapkaya güldüm ama :1rolleyes:[/QUOTE]

diğerinden iyidir:)) ben de hani koşar adım die komut geliyoda ellerini yumruk yapıp göğüslerine koyuyolar ya bi anda acayip komikti ewde de takıldım hep aşkıma tüm karizma gidiyo ne komik bi hareket canım öle ya :roflol: :roflol: :roflol:

Anam anam bütün kızlar toplanmıs ne güzel merhaba şafak matikler. Ay her turlu elektronık esya yerıne koyuyorlardı bız kadınlarıda bıtek safakmatık olmadıgımız kalmıstı.

Anam anam bütün kızlar toplanmıs ne güzel merhaba şafak matikler. Ay her turlu elektronık esya yerıne koyuyorlardı bız kadınlarıda bıtek safakmatık olmadıgımız kalmıstı.

şafakmatik ha delikafadulden nasılsın canım?spor ne alemde bende bugün başliim diyom ama içimden gelmiyo pek laelaelaelaelae

dün sabahtan beri aramadı aşkım bu akşam da aramazsa bana yarın yüzü yok neyle zaman geçirecegimi şaşırdımarasın noluuurrr arasınn dayanamıyorum arasın rahatlicam ders bile çalışcam yeter ki arasınnn bi sesini duyim meraktan ölüyrm resmen içim içimi yiyor

kızlar benim iş çıkış saatim geldi çıkıyorum eve geçince girerim terkrardan biyere gitmeyin lütfennnnnnnnn:a015:

ben kamuflajlı görmedim üniformalılardı şimdi yaa ben yine şapkaya güldüm ama :1rolleyes:

diğerinden iyidir:)) ben de hani koşar adım die komut geliyoda ellerini yumruk yapıp göğüslerine koyuyolar ya bi anda acayip komikti ewde de takıldım hep aşkıma tüm karizma gidiyo ne komik bi hareket canım öle ya :roflol: :roflol: :roflol:[/QUOTE]

VALLA BEN MSN DEN GORDUM . BAYAGI YAKISMISTI KAMUFLAJLARI HATTA COK SEKSI BILE OLMUSTU YANI.. HANİ ŞU ŞEHİRLI TAKIM ELBISELI HALDEN BAYAĞI SERT KADIR INANIR VARİ BİR HALDEYDI . KENDI ADIMA BEN ÇOK ETKILENDIM. YERİM BEN ONU :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

dün sabahtan beri aramadı aşkım bu akşam da aramazsa bana yarın yüzü yok neyle zaman geçirecegimi şaşırdımarasın noluuurrr arasınn dayanamıyorum arasın rahatlicam ders bile çalışcam yeter ki arasınnn bi sesini duyim meraktan ölüyrm resmen içim içimi yiyor

arar canım inş. akşama bu kadar sıkma kendini..... nerde asker?

linguist ben de o koşuşa yerlere yattım yemin ederlerken bile gülüyordum

aynı 2 yaşındaki yeğenimin koşuşu geberdim yaaa o ne aptal bi koşuş tarzı rezil ettiler bütün karizmalar yerde anam yaaaa

diğerinden iyidir:)) ben de hani koşar adım die komut geliyoda ellerini yumruk yapıp göğüslerine koyuyolar ya bi anda acayip komikti ewde de takıldım hep aşkıma tüm karizma gidiyo ne komik bi hareket canım öle ya :roflol: :roflol: :roflol:

VALLA BEN MSN DEN GORDUM . BAYAGI YAKISMISTI KAMUFLAJLARI HATTA COK SEKSI BILE OLMUSTU YANI.. HANİ ŞU ŞEHİRLI TAKIM ELBISELI HALDEN BAYAĞI SERT KADIR INANIR VARİ BİR HALDEYDI . KENDI ADIMA BEN ÇOK ETKILENDIM. YERİM BEN ONU :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:[/QUOTE]

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

arar tatlım burdaki askerlerin çoğu 3-4 gün arayamıyabiliyo o yüzden dert etme
nerde askerlik yapıyo belki aynı yerde askerimiz vardır

X