Ksa dnem Askerlik...

hoşgeldin balım nasıldı yemin töreni opuyorumnanaktan

saol canım benim... yemin töreni bahane aşkımı görmek şahane :kedi: çok güzeldi ya hem duygulu hemde mutlu cidden bu kadar beklemiyodum ben yemin törenini:)) senin nasıl geçti beğendin mi ankarayı falan? eşin nasıldı? kilo vermiş mi,? opuyorumnanaktan

saol canım benim... yemin töreni bahane aşkımı görmek şahane :kedi: çok güzeldi ya hem duygulu hemde mutlu cidden bu kadar beklemiyodum ben yemin törenini:)) senin nasıl geçti beğendin mi ankarayı falan? eşin nasıldı? kilo vermiş mi,? opuyorumnanaktan

harikaydııı çok duygulandım yalnız moralim çok bozuldu cihazların içinden geçerken telefonum bozuldu bitanemin resmini çekemedim üniformanın içinde muhteşem görünüyordu eşim çok zayıflamış komplekse girdim :asigim::asigim::asigim:

geçmişi okudum da biraz hepimiz diyetteyiz sanırım :)) bende bugün başladım işten yeni geldim az dinlenip spor yapsam tam süper olacak eyvahedigeldismile

kızlar ne güzel yaw hepiniz askerlik sonrası evleniyosunuz..bizde yaz sonu diye planlamıştık ama uzun dönem çıktı mafoldumben özendim şimdi size :hulya: hepimizin gönlüne göre versin hayırlısı olsun :Saruboceq:

X