Ksa dnem Askerlik...

iden canım kilo durumları ne alemde :):) aşkınla beraber tatlının dibine vurmadın di mi :)

aynen valla ben tartıştıktan sonra defalarca bölüğü aradım iki saatte ancak iki kez

düşürebildim... ayy çok zor.... Allahım kimseye sorun vermesin..

canım pasta almış geldi mecburen yedim kaydirigubbakcemile3
ama bu sabah tartıldım kilo almamışım.çünkü yemek yemedim o yokken yiyebiliyomu diye düşünmekten burdada yemek yiyişini izlemekten doyduğunu görmekten yiyemiyorumkaydirigubbakcemile3
kilo vermemişim ama almamışımda =)) neyse bu hafta en az 1 kilo vermek hedefim

amin canım amin sorunsuz 4 ay istiyorum

bence odanızda tekken daha iyi olur canım yaaa... sonradan aradan zaman geçmiş olur bayaa tadı olmaz.. bu benim fikrim tabiki :)...

kardeşi de bi gün bari izin verseymiş size yafff geldikten sonra :):)...

haklısın sanırım cnm 15 gün sonra hoşgeldin demek komik olur:))
cnm kızcağız 4 aydır beni yalnız bırakmamak için benimle kalıyor ailesi başka şehhirde sen önden git biz haftaya geliriz denilirmi hiç:))
aklına odamızda yapılabilecek güzel bi sürpriz gelen olursa yazabilir artık kimsenin aklınada gelmezse napalım iş başa düşüyo):)) kafamçokkarıştı

valla guzelım kac ay ayrılıktan sonra yerım kardesını ben onun. gonder bı yere manyakmısın sen. delıler gıbı hasret gıderın bırdaha boyle bırsey yasayamayacaksınız. hıc olmadı bı otel ayarla kuzum romantık yemek falan yıyın sabahtan bı kapanın geceye kadar. sonra cıkın gece guzel bı corbacıda gece corbası ıcın sabaha karsı eve donun .kardesıde otursun evde. nerde oldugunuzu soracak degılya
arkadasımız agıttık dersınız.

buarada kilo vermeye çalışanlara başarılar..
benimde vermeye çok ihtiyacım var ama ben boğazını tutamayanlardanım:))

ha bırde romantık falan bosuna ugrasma adam kac aydır. uzak romantızımle cok ılgılenmeyecektır.:) :jeyyar:

gğnaydın çiçekler

iden senin mesajını okudum benim bile göslerim doldu lee

benimkini o köydeki jandarma gomutanlığına çavuş yapmışlar şekerler 2 kişilermiş

birisi 24 saat uyanıkken diğeri 24 saat uyuyackmış değişmeli...

yemekleri diğer yerden iyi dedi...

sizin mesajları okucam şimdi haftasonu yoktum dolmuş toppiklerim mesajlarım onlara cevıp yazimmm gelim

gamiş canım günaydın

bugün nedense hiç havamda değilim
dokunsanız ağlıcam
halbuki mutlu olmam gerekiyor

yaa bide beni düşünnnn o olayları yaşarken nasıl doldum doldum boşaldımmafoldumben
ah bu hasretliğin ben alsanaalsanasmile

bsbirkin git gendine bi takım iç çamaşırı al jartiyerlisinden:))

çikolata föndüler satılıyor 60 tl mi ne.. çikolatayı eritiyorsun doğradığın meyvelere kürdan takıp bandıra bandıra yiyiyorsun (akıl fikir yemekte benim) o sana sen ona yedirirsin tv yi yatak odasına al her yeri mumlar gül yaprakları ile süsle güzel bir koku erotik:)))

yeni yatak örtüsü de güzel olabilir tüylü bişeyler olabilir

bi kolej eteği gömlek ay ne bilem üretecek çok şey var:)))

azdım mı ne?

canım haklısınm ayıp olur kıza hem valla ii kızmış yalnız kalmasın die 4 ay kalmış yahu..

aklıma ne geldi... çocukça olabilir ama :) tacın resim baskılı nevresim takımları var

sitesinde yaptırabiliyor. üstüne hoşgeldin aşkım yazdırsan :):) ... resminizi koydursan

mesela.. ya ne bilim yatak odası deyince aklıma bu geldi... yani ya dolaptan çıkan bişey olacak ya da yataktan :)...saçma geldiyse unutun :):)

hani evde kimse olmasa müzikli falan bişi olabilir ama odada olmas ki..

dirim ne diyon la sen geliyo ensee tokat bak:mymeka:

ense traşını da olmamışın zaten ne bu terbiyesilik böyle mi gelinir içtimaya ukala asker seni

yat yere 30 şınav

haha doğaldır meleğim :teselli:

offfff kuzum çok sıcaksın . el yakıyorsun

:roflol: :roflol:

kız ilarzu bunlar aklına geliodur zaten... 5 aydır ayrılar yaaa... :):):)

düşündümde masrafa gerek yok aslında
odanın kapısını kapatın yeterkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlar çok kötüyüm haftasonu yemin töreni için ankaradaydım dün dönerken çok zor ayrıldık çok mutsuzum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar çok kötüyüm haftasonu yemin töreni için ankaradaydım dün dönerken çok zor ayrıldık çok mutsuzum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yaaa yapma walaa zaten dokunsalar ağlıcak modundayım kafa dağıtmaya çalışıyorum sende öyle yap böyle kötüyüz dedikçe kötü olucaz yoksa
görüştükten sonra insan iyi olurum diyo ama ayrılığın 2. dksında daha şiddetli özlüyo insan çok kötü bişey

bence cok fantezıye gırmeyın eslerınız sızlerı ozledı. sıze ozel olan hersey aylarca gozunde tüttü. sızı arzuluyor. bırakın kolejlı kızlar , vamp kadınlar, vs ler iş monotonluga gırınce ortaya cıksında değişişlik olsun. nacizane fikrim bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…