Ksa dnem Askerlik...

napıyorsunuzz bakayımmm
benimki biraz önce aradı. grip olmus

benimkininde boğazı şişmiş sular soğukmuş banyo yaparken üşütmüşler topluca:gitme:
bugün çok neşeli geliyodu sesi azaldığını yeni farkediyorum diyo işleri azalmış artık toparlanıyolarmış, kullanmadıklarını da yeni gelenlere bırakıyolarmış
delikafadulden

bizimki yine herzamanki gibi nazlıydı :)))

aman naz deme ben 4 senedir naz çeke çeke bayıldım zaten azıcık ben naz yapıyım ya
gelince bana nasıl süprizler yapıcaksın diyo delimi ne=))

şu kknın tepesindeki yeşil popoları ne zaman kaldırcaklar ya sizinde sinirinizi bozuyomu shrek gibi yeşermiş popo=)))

şu kknın tepesindeki yeşil popoları ne zaman kaldırcaklar ya sizinde sinirinizi bozuyomu shrek gibi yeşermiş popo=)))

ay sorma bende sinir oluyorum. bi keresinde kayınpederim gördü. adam internetten cok fazla bisey anlamıyor. bizim gelin nasıl sitelere giriyor diye düşünmüş olabilir :)))

ben tekrar geldim:) benimki de bugun çok mutluydu artık onun için de o sıkıntılı dönemin gectiğini farkettim benim için safak 5 diyo cmt pazar çift çarşı var çünkü diyodelikafadulden

ben tekrar geldim:) benimki de bugun çok mutluydu artık onun için de o sıkıntılı dönemin gectiğini farkettim benim için safak 5 diyo cmt pazar çift çarşı var çünkü diyodelikafadulden

evet öyleymiş canım ama bizimkilerin çıkması uzun sürebilirmişte erkende çıkabilirlermiş
sağ salim gelsin artık:Saruboceq:

son hafta posta göndermiş bana bidekaydirigubbakcemile3 senden önce gelirse iyi dedim zamanında göndermedi şimdi gönlümü lıyo aklınca:mymeka:

benim de numunelik gibi bi mektubum var aşkımdankaydirigubbakcemile3 ben de ona yıldönümümüzde bişeyler yollamak istedim ama elime geçmeme ihtimali var dedi maalesef vazgeçtim:hulya:

benim nişanlıma da bugün 8saat nöbet yazmışlar mafoldumben garibim yorgunluktan bitmişti.
şafak 13 turkbayragi

:roflol::roflol::roflol:ben de sinir oluyom işyerinde insanlar odama gelince hemen aşağıya indiriyom sayfayı
shrek gibi :roflol::roflol::roflol:

benimkide gönderdi elimede geldi resim çektirmiş kalemlerini yollamış günlüğüne bunlarla devam et dedi bide not yazmış çok iyi moral oldu banaa yaaa

canım seninkinin ktmye gelişi belli oldumu

günaydın kızlar
Ş:125
Elvin gelsene canım hadi 3 gün oldu görüşmeyeli
çok hızlı geçen 3 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…