Ksa dnem Askerlik...

naber canım nasılsın
ben kpss ye başlamadım halaa baştan söylüyorumkaydirigubbakcemile3
nası gidiyoo canım bitirdik askerliği demi azıcık kaldı yuppyhihoyyyt

canım iyiym saol ben başladım matematik açığım var onu kapatmaya uğraşıyorum=)hani test çözcektiikbilmiyorumkismile
çalkantılı canım yaCADIARZUevet haftaya bugün çıkıyolar bakalım
yarın saçımı nihayet boyatıyorum küllü kumral istiyorum fotoyuda yanımda götürcem

canım iyiym saol ben başladım matematik açığım var onu kapatmaya uğraşıyorum=)hani test çözcektiikbilmiyorumkismile
çalkantılı canım yaCADIARZUevet haftaya bugün çıkıyolar bakalım
yarın saçımı nihayet boyatıyorum küllü kumral istiyorum fotoyuda yanımda götürcem

valla sorma ben aslında başlamıstım ama baska baska planlar girdi işin içine biraz kafam karısık buara bide finaller basladı haftaya kadar böyleyim yani...

biz buaralar maşallah diyim fena değiliz :nazar: nezman böyle desem kavga ediyoruz sonrasında gerçikaydirigubbakcemile3 ben saçımı boyattım canım haberin varmıydı bilmiyorum memnunum şimdilik inşallah rengi değişmez gitgidebilmiyorumkismile
ama çoook kısa kalmıss yaaa nişanlım gelince postişmi taksamkaydirigubbakcemile3 çakarsa o kadar kısa kaldıgını ayvayı yerım ben yüz kere dedi kestirme diyeeyvahedigeldismile

anladım canım finaller falan yoğunsun..aslında ben de istediğim gibi sağırlık veremiyorum amaaan diyorum:sinifsinif:
maşallah canım size :nazar:
yok canım görmedim nasıl oldu ki sapsarımı yaptırdın,erk .arkadaşım yakışmaz sana ben gözümde canlandırdım diyo,çok bilmiş şey
kuaförler söylesen bile kesmeye kısaltmaya pek meraklılar zaten canm,çokmu belli oluyo ki kısalığı.benm saçım çok uzadı düzleştirmesem insan içine çıkamam=)hemen kestirmem lazım ama kısaltmasın 10 kere söylicem anca
yeni saçını nasıl görücem canım,msn veriyim eklermisin bende boyatınca gösteririm foto çekip
yusumcum da boyatıcaktı naptı acaba

sen son anda atak yapıcaksın arka kulvarlardan kafa farkıyla öne geçiceksin yusum=))
adanaya nezaman gidiyodun buhafta demi? buarada ben adanayı ilk kez gördüm baya güzelmiş ya
:roflol:
benimkisi 24ünde burda ben 22si sabahı gidecem adanaya. 22sinde saç boyatacağım 23ünde de alışveriş yapacağım -tatlicadiarzu-
2günde bu kadar şeyi nasıl yapacağım ben de bilmiyorum valla delikafadulden
Bu arada 25ocak ile 31Ocak arasında da hem düğün salonunu tutacağız hem de gelinlik bakacağım :1shok:

anladım canım finaller falan yoğunsun..aslında ben de istediğim gibi sağırlık veremiyorum amaaan diyorum:sinifsinif:
maşallah canım size :nazar:
yok canım görmedim nasıl oldu ki sapsarımı yaptırdın,erk .arkadaşım yakışmaz sana ben gözümde canlandırdım diyo,çok bilmiş şey
kuaförler söylesen bile kesmeye kısaltmaya pek meraklılar zaten canm,çokmu belli oluyo ki kısalığı.benm saçım çok uzadı düzleştirmesem insan içine çıkamam=)hemen kestirmem lazım ama kısaltmasın 10 kere söylicem anca
yeni saçını nasıl görücem canım,msn veriyim eklermisin bende boyatınca gösteririm foto çekip
yusumcum da boyatıcaktı naptı acaba
canım benim kendi resmim değildi ki biyerden buldum onu koydum ama ayynısı benimkinin garanti verebilirim=))
nişanlım gelince çekip koyrım resmimi benim makinem yok yabilmiyorumkismile
dur arıyım koyuyorum şimdi o benim saçımı taklit eden edepsiz kızıkaydirigubbakcemile3
canım saçım belime kadar filandı bi karış kesti adam göğsümde şimdi, valla kesin farkeder etmemesi mümkün değil=))

:roflol:
benimkisi 24ünde burda ben 22si sabahı gidecem adanaya. 22sinde saç boyatacağım 23ünde de alışveriş yapacağım -tatlicadiarzu-
2günde bu kadar şeyi nasıl yapacağım ben de bilmiyorum valla delikafadulden
Bu arada 25ocak ile 31Ocak arasında da hem düğün salonunu tutacağız hem de gelinlik bakacağım :1shok:
sen yaparsın speedy gonzales gibi kızsın süprizzzzz
şuna bak bu hızda evlenen 1 saatte bile yapar o saydıgın işlerikaydirigubbakcemile3
kız gelin oluyo allah yaaa yerim seniidelikafadulden

sen yaparsın speedy gonzales gibi kızsın süprizzzzz
şuna bak bu hızda evlenen 1 saatte bile yapar o saydıgın işlerikaydirigubbakcemile3
kız gelin oluyo allah yaaa yerim seniidelikafadulden
Hızlıyım değil mi :roflol: Hemen çocuk da yaparım ben bu gidişle delikafadulden

X