Ksa dnem Askerlik...

benim uzun dönem çıktı şafak sayamıyorum bile önce 8 ocak için şafak 12 diyorum sonrada dağıtım izni için şafak tutcam (

evet canım bende tuzla çıkar diye umutluyum bakalım hayırlısı

şartları sert diolar orası için ama.evci çıkar ne güzel olur...disco kralını izliyom bnde camera olayına canım çok sıkıldı uyuyamadım.şimdi de uykum kaçtı.pcyi hiç kapatmıcam sabaha kdr açık kalsn bide açılmaz falan deliririm ondan snra vallaa

olsun şartları sert oolsun problem deil suanda da şartları ağır sana iyi seyirler canım benimde uykum geldi uyuycam sende fazla oturma kız sevgilinin karşına uykusuz çıkma

ben yalnız seni sevdim, yalnız sana bağlandım.
her damla gözyaşımda, inan seni andım.
yıllar vefasız geçti, beklemekten usandım
her damla gözyaşımda, inan seni andım.
ruhumda bir özleyiş, kalbimde sitem var.
gözlerimde yolunu bekleyen bakış var.
söyle allah aşkına suç kimde günah kimde?
her damla gözyaşımda dinmez sızı var

selam arkadaşlar. aşkımın canı sıkılıyormuş. yemin törenine gelirken 2 tane kitap götürmemi istedi. hangi kitapları alsam yaaaa. fikir verebilecek arkadaş varmı aramızda ?

neyse canım sen çıktın sanırm ben genede önereyim sürükleyici bikaç kitap belki girip okursun...
dan brown serisini mutlaka okusun özellikle melekler ve şeytanlardan başlasın sürükleyicidir.sonra diğerlerinide okusun ihanet noktası,da vinci şifresi, dijital kale...olasılıksızda güzel,pokere ilgisi varsa dikkatini çekebilir.

hııı anladım.güven güzel siyasi bi kitap vedat türkailinin ama 2 cilt ve bayağı ağır askerde ne kdr ilgisini çeker bilemem dili de ağır.siyasi görüşünü bilmiyorum ama nihat behramın kitaplarıda güzeldir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…