Ksa dnem Askerlik...

cameram bozuldu sndm yaa delircektm...meğer msnde sorun varmış sildim bida yükledm şimdi aşılıo çok korktum yarın açımıcak diye..ilk kez çarşıya çıkcak erkek arkadaşım.

kamera olayı mı hallettin mi ?

hallettm Allah'tan.ama çok korktum.düşünsene 2 haftadr görmüyoruz birbirimizi ilk kez yarın görücez...sabah teknosaya gdip cam almayı bile düşündm o derece yanii...en son birilerne msnden yazdım böyle böyle oldu die onlarda msnde sorun olabilir dediler.sildim bida yükledm oldu şimdi

o filmi iizlemedim ben çok merak ediyorum doğrusu sinemaya gitmedim hala oynuyomu bilmiyorum ama netten düzgün çekim deil sinema çekimi

ben sinemada gitmiştim...daha o zmn nereye gidiceği falan belli deildi.sadece gtceği kesindi...ağlamaktan gözlerim çıktı valla...çok etkilendm o gece kendme gelemedim.hele bide batmana çıkınca hep nefes geldi aklıma.dvdsi ocakın ilk haftası çıkıcak sanırm evet internet çekimleri güzel değil karanlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…