Ksa dnem Askerlik...

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
bet_------------------------------------------------------------ şırnak turkbayragi
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

:nazar:Şafağı yarilayanlar ................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........…………………….20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün......................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Son düzenleme:
ben tezimi yazmaya 1 yıl önceden başlamıştım sağolsun tez hocam beğenmedi o kadarda çok uğraşmıştımkiii çok üzüldüm sonra gittim çince şiir kitabı buldum aynısını yadım verdim çok beğendikaydirigubbakcemile3 ay ne gıcık bi tez hocamız vardı yaa aman alah kolaylık versin sensibleopuyorumnanaktan

deli bu hocalar yaaa

canlarımm ben yatıyorum bu sabah çok erken kalkmştım cerenim sende erken yat sabah erken kalakacaksınn unutma:KK66: sabah msni açarım ben 9:45 gibi:KK70: gözlerin şişmemiş bi şekilde bekliorum seni:p

X