Ksa dnem Askerlik...

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010):nazar:

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - ):nazar:

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

:nazar:Şafağı yarilayanlar ................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........…………………….20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

şimdi bak...ben bu eve taşınalı 2.5 ay oldu.o kızıda 2 aydır falan tanıyorum.ama şu ana kdr hiç kırmadım elimden ne geliosa yaptm.mesela ertesi gün sınavım vardı,5e kdr onu ders çalıştrdım snra uyumadım kendim çalıştm.istediği herşei yaptm.bi gece bi arakdaşıyla bana gelmişti ertesi gün sınavım var o gece bende kaldılar düşün sabaha kalkmadılar bende evi bırakıp çıktım bunlara sınavım erken saatteydi,mesela o gece hanımefendiler msnin başından kalkmıo ben hizmetçi gbi herşei hazırlıorm falan ama ertesi günde sınavım var.neyse sabah çıktım evden akşamüstü geldm laptopu açtm şarjı btmiş şifreyi bilmedikleri için açamamışlar.son oturumlar kurtarılsınmı diye bi yazı geldi her zmn hyr derim ona ilk kez evet dedim...sayfalar bi açıldı sohbet günlüklerime girmişler kimi okumuşlar tahmin edin bakalım???onurun ve benim konuşmalarımı...yine sustum dedim benden 3 yaş küçükler çocukluk yapmışlar!2 gün önce bana geldi bu kız 1 saat durup gidicem dedi benmde power pointte sunum hazrlamam lazım tmm gel dedim işte.10 dk geçmedi erkek arkadaşım köye gidicek 1 saat buraya çaırayımmı ceren dedi dedim tamam çaır.çocuk 2.5ta geldi 12de gitti düşünün...10 saat...ben yemek hazrladım,salonda durdum bnlar bnm odamda durdu,yataımda falan yatmışlar sinir oldm ben onurla uyumuştum son kez o kokuyo diye deiştrmemiştm bile çarşaflarımı bnlar yüzünden deiştrdim!!! 12de gtti çocuk gece 12de düşünün! ve en önemli yer....salonda üçümüz otururken gürcana ee güzrcan köye ne zmn gidiyosun dedim,çocuk afalladı yokmuş öle bi mevzu kız bana yalan sölemiş...o kdar çok yalanını yakaladımki anlatamam...ve şu an onun için tükettiğim nefese acıyorum resmen acıyorm!!!biraz önce annem aradı ondan çıkardım sinirimi,canım annem benim yaa:KK43:

buldum balım...bu kızı sildim engelledim işte

X