Ksa dnem Askerlik...

Selam kizlar nasilsiniz??
Ben patlamak üzereyim, bi taraftan tez, daha 15 sayfa yazmam gerekiyor 1 haftaya kadar bi taraftan nisanlimin halleri oooff offff, her yil bir sorun cikiyor hayatimda, artik söyle bi rahat nefes almak istiyorum (

canım seni çooooooook özledik hoşgeldin..bırak biraz kafan dağılsın

Ben patlamak üzereyim, bi taraftan tez, daha 15 sayfa yazmam gerekiyor 1 haftaya kadar bi taraftan nisanlimin halleri oooff offff, her yil bir sorun cikiyor hayatimda, artik söyle bi rahat nefes almak istiyorum (

alıcaz bebeim merak etme...ay benimde seneye tez var.canım nası olsa aynı bölümüz ben ararım seni yardım için

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar ................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........…………………….20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

biz iyiyiz canımda sen üzme kendini bu kadar geçer bebeim herşey sadece biraz sabırlı olmaya çalış tezini bitir zaten rahatlayacaksın herşeyde düzelir ama sakın kendini sıkıp üzüp hastalanma bak dikkat etopuyorumnanaktan

aaaaaaaa sensible hoş geldin canım nasılsn?

Hosbulduk bebegim, nasil olayim kuzu ya, kafam teörilerle dolu, su tez bi bitseydi, su okul bi bitseydi ah be ah zil takip göbek atacam :))

canım seni çooooooook özledik hoşgeldin..bırak biraz kafan dağılsın

Caniiiimmm bende sizi coook özledim, biraz ara verdim simdi derse, bi 5-10 dk sonra deva:S Bu arada artis kuzu, sari seker bu ne güzellik, avatarin hayirli ugurlu olsun:)) Cok yakismissiniz canim, Allah bi yastikta kocatsin sizi iiiiiiiiiiinsAllaaaahhhhh kaydirigubbakcemile2

alıcaz bebeim merak etme...ay benimde seneye tez var.canım nası olsa aynı bölümüz ben ararım seni yardım için

Hayatim erkek dergilerindeki kadinlarla ilgili bir tez hazirliyorum, hay hazirlamaz olaydim:roflol:
Ihtiyacin olursa yardimci olurum tabi seker, bi Sens demen yeterli:))))

bende o konuyu hazrlarım nası olsa üni farklı ahahah

Canim benim cok sagol.. inanirmisin 3 yildir bu aylar hep sIkintiliyim.. gerek sinavlar olsun gerek baska seyler.. Neyse halime yinede sükredeyim ben, beterin beteri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…