Ksa dnem Askerlik...

ee bende sarı damarı var,taktım ya bikez izmir kızları güzel diye artık ne dense boş..ama noldu uçuğumla kaldım başbaşa... :sm_cool:

oooo ooo o askeriyeden çıkcaktaa güzel bi izmirli kız bulcakta oooooo:):):)hiçççç üzülmeeee:):)

ay yok anlıyolar ben geçen ay evlerine gittim kilo aldım falan dedim yok diyo hiçte almamışınkaydirigubbakcemile3 vitamin içiyorum gittiğinden beri belkide onunda etkisi var kilo almamda

canım boşver ya nasılsa ilerde alcaz kalmasın kilolar kalıcı olmasın boşver ya...geçi ben zargana balığı gibiyim..kılçuğum var sadece

oooo ooo o askeriyeden çıkcaktaa güzel bi izmirli kız bulcakta oooooo:):):)hiçççç üzülmeeee:):)

dün akşam bayagı saçmalamıştım izmir kızları yüzünden ceren nergis falan çok uğraştı benle ama boşuna yapmışım kendime yaptım yani..

buldum işte

dün akşam bayagı saçmalamıştım izmir kızları yüzünden ceren nergis falan çok uğraştı benle ama boşuna yapmışım kendime yaptım yani..

vardımm ben dün gece:):):):)dedim yaa ooo doğudakilerr ölüm korkusunda flan gibi bişey yazmıştım,,yat kalk şükretttt :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…