Ksa dnem Askerlik...

ay bnmde zayıflamam lazım.pztden itibaren diyete başlıcam

senın onunde yıne ıyı vaktın var o gelmeden benım en az bı 5 kılo vermem lazım :S ıyıce şişko oldum gelınce bakmazmıs hıc yuzume bile kaydirigubbakcemile3 öldürürüm onu :mymeka:

yok tatlım hoşgeldin ilk kez görüyorum seni merhaba a.s.

hosbulduk canım :)) memnun oldum tanıstıgıma Allah sag salım senıde bızlerıde kavustursun inşallah opuyorumnanaktan

bi cay demleyıp mutfak toplamam lazım sonra yıne gelırım :))

bu arada ehlıyet sınavı ıyı gectı bı motor zordu sankı yada ben yapamadım

he ya boşuna üzdüm uçuğumla başbaşa kaldım..ama umrumda değil..öyle mutluyum ki artık sıra cerende oda msnden konuşsun tam olsun

ay kızlar yarın sabahtan msnde olurmusunz ?size cam açim önce bi bakın nasılım snra açim ona...ay 2 haftadr görmüyorum.kız sanki böle internetten biriyle tanışımışımda ona cam açıcakmışım gbi gelio sanki yanında uyuduğum,yemek yaptığım,omzunda ağladığım çocukla değilde başka biryle görüşcekmişim gibi geliyo..

moon cum bende kuruçeşmedenim..bilirsin sen oraları..cerencim bekliyorum gelirsin kız :))

aynı sendromlar bende o gelince kuaföre gitcem saç manikür yani varya sanki ilk kez görcek kıyafet bile almam lazım :))..

bende çok zayıfım gelene kadar kilo almam lazım 5 kiloyu nasıl alcaksam kendimi bildim bileli 50 yim ben (

bebeim ben olurum yarın sabah
aynı sendromlar bende o gelince kuaföre gitcem saç manikür yani varya sanki ilk kez görcek kıyafet bile almam lazım :))..

ay benimde hatta saçımı boyatayım diorum gitmeden yeni kıyafet alacam yemin törenine gitmeden ayy 13 gün var çook heyecanlıyım:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…