Ksa dnem Askerlik...

tabiii canımmm ne kızı orda askerrr,,ve ayrıcaa senin için yaptıklarına bakk şüphe duyma üzülme boşu boşuna:))

canım dün çok üzülmüştüm ama ona hiç belli etmedim izmir olayını..uzak diye üzülüyo yavrum bana...ben ne için üzüldüm o ne için...aklı hep bende,birsürü sorular sordu..allahım bu içimdeki mutluluğu sizede nasip etsin...

kızlaar ben geldimm ayazz çok sevindim canım bak dediğimiz gibi bugün iyi haberler var ayy çok mutluyum crncim yarında sen msnden konuşursun inşallahhh

ya cerencim ne bilim şimdi çok mutluyum ama dün nasıl korktuysam izmir muhabbetinden dudağımda uçuk çıktı..göya o geldiğinde çok güzel olcaktım..uçuk var dudağımda :KK43:( ama hiç umrumda değil..aşkım benim için nefes alıyo...neler neler söylediyaa canım sevgilim benim

cok sevindim senin adına:) ucuk icinde ruj sur canım gecer haftaya kadar kaydirigubbakcemile3

canım dün çok üzülmüştüm ama ona hiç belli etmedim izmir olayını..uzak diye üzülüyo yavrum bana...ben ne için üzüldüm o ne için...aklı hep bende,birsürü sorular sordu..allahım bu içimdeki mutluluğu sizede nasip etsin...

aminnn canımm bakk bide doğu olsaydı yazmıştın bakk görüşebilceksinnnn şimdii ne güzelll :):)hadii darısı herkesin başına :)

ben çok mutluyum ya....çok sende konuşmussun nasıl mutlu oldum...ne güzel yaaa

Son düzenleme:
asiyecim,benimki belli olmadı,suchalovelydayinde belli olmadı,shiningin askeri ermenistan sınırında yapıcak,sedanın kıbrısta,ceydanın izmirde,elvininki marmariste.aklımda bnlar kalmış balım

bugün mutlu günümüz 3 kere aradı hemdeeopuyorumnanaktan akşamda arıcam dedi:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
X