Ksa dnem Askerlik...

anlamadım kuzum ben:uhm:

canım şırnaktan 3 günmüş yol izni ama giderkende direkt şırnağa yoktu tehlikeli die bütün askerler toplanarak gidip dönebilio şırnaktan ondan diyarbakırda kabul toplama merkezine götürüorlar baştan ordan bursaya gelebilicek Allah ın izniyle:KK43:

dün gece sedat aradı hemde 04:00 de 5 buçuğa kadar kunouştuk..çok özlemiş neler neler söyledi kaç gündür duymadığım özlediğim özel kelimeleri duydum öyle mutlu oldum ki..1 ocakta gelcek demiştim ya..sürprizim var dedi sana...31 de uçak bileti almış 31de burda..seni 1 gün daha görmek için herşeyi yaparım hiçbişey umrumda değil dedi...yani bi gece kalıcak burda...senin için herşeyi yaparım dedi..yeterki bi kez sarılayım dedi..ya öyle mutlu oldum ki..ne izmiri ne kızı...aşkım beni çok seviyo..kalkmış gece aramış sıra olmasın diye...1 buçuk saat konuştuk....öyle mutluyum kiii

dün gece sedat aradı hemde 04:00 de 5 buçuğa kadar kunouştuk..çok özlemiş neler neler söyledi kaç gündür duymadığım özlediğim özel kelimeleri duydum öyle mutlu oldum ki..1 ocakta gelcek demiştim ya..sürprizim var dedi sana...31 de uçak bileti almış 31de burda..seni 1 gün daha görmek için herşeyi yaparım hiçbişey umrumda değil dedi...yani bi gece kalıcak burda...senin için herşeyi yaparım dedi..yeterki bi kez sarılayım dedi..ya öyle mutlu oldum ki..ne izmiri ne kızı...aşkım beni çok seviyo..kalkmış gece aramış sıra olmasın diye...1 buçuk saat konuştuk....öyle mutluyum kiii

ne dedim fıstığım ben sana....seviyosa hiç bişey görmez gözü..bak boşuna üzüldün o kdr canım benim yaa

tabiii canımmm ne kızı orda askerrr,,ve ayrıcaa senin için yaptıklarına bakk şüphe duyma üzülme boşu boşuna:))

ya cerencim ne bilim şimdi çok mutluyum ama dün nasıl korktuysam izmir muhabbetinden dudağımda uçuk çıktı..göya o geldiğinde çok güzel olcaktım..uçuk var dudağımda :KK43:( ama hiç umrumda değil..aşkım benim için nefes alıyo...neler neler söylediyaa canım sevgilim benim

X