Ksa dnem Askerlik...

of ya carsıdaydı bugun facebookda ikimizin resmi vardı kaldırmıs kendi resmini koymus bende 2 gun durdu hemen kaldırdın dedim mafoldumben mesaj attım cevap vermedi aradım niye cevap vermion diye cevap verip kavgamı etcem dedi :1closedeyes: kavga etcek sey yazmazsın dedim bana bi cıkıstı kapadım bende teli :sinifsinif:

canım...bunların hepsi öyle,takmıcaz askerdeler...suchalovelydayinki kaç gündür aramıyo sadece zatürre oldum demiş oda bana böyle şeyler deme üzülüyom demiş.sen benim ne durumda olduğumu anlayamazsn evinde oturarak falan die bağırmış kıza..bizm facete hiç resmimiz yok ben napayım?mafoldumben

benim hiç giresim gelmiyor siteye artık nedense =))
Burciden haber yok canım. Birkaç gün önce çok sinirliyim dedi ve o gün biraz konuştuk ama ondan sonra ses çıkmadı burcudan. Belki annesinin yanına gitmiştir canım bilmiyorum :sm_confused:
butterflyın da iş yerinde site yasaklanmış o da ondan giremiyor.
dirimciğime de arada bir ratlıyorum burda.
Bizden öncekileri hatırlıyorsan onlar da son zamanlarda şafaklarını yazıp çıkıyorlardı. Biz de onlar gibi olduk galiba canım =)) İnsan bir süre sonra bunalıyor galiba şafak saymaktan ve askerlikten bahsetmekten.
Boyatırsan saçlarını albüm yapsana canım yüzünü kapatarak. ben de boyatacağım ama hala kararsızım.

yusum hoş geldin canım...bitrdiniz artık kuzum siz,azcık kaldı...

bunlarında psikolojiler ne kadar cabuk bozuluyor ya bisde burda bekliyoruz onları tamam onlarada zor ama bekleyenede kolay degilki hep bizmi anlıycas ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…