Ksa dnem Askerlik...

aradııııı çok mutluuummm:asigim:salıya kadar aramayacaktım ama duramadım sensiz dedi... ayy kızacaktım sözde sesini duyunca eridim bittim:kedi:

Sana sevgim şımarık bir çocukmuş,her düştüğünde zırıl zırıl ağlayan,
Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım..
Özür dilemek değil, ''affet beni'' diye haykırmak istemekmiş pişman
olmak, Gerçekten pişman olduğumda anladım..
Ve gurur, kaybedenlerin,acizlerin maskesiymiş,
Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış,
Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım..
Ölürcesine isteyen,beklemez,sadece umut edermiş bir gün affedilmeyi,
Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım..
Sevgi emekmiş,
Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş...

yazılarınızı olkurken yuva yıkan kızlardan bahsetmıssınız kızdım sızlere. hemcinslerınız hakkında bıyle dusunmenıze . bir yuva yıkılacaksa zaten yıkılır gelıp bırı yıkmaz bence. sadece vesıle olur.o olmasa baskası olur sonucta kıs kafasına koymussa , bıtmısse ıcınde bı seyler yıkar yuvasını.bız kadınlar ne yazıkkı erkegımıze konduramadıgımız ıcın dıger kadınları sucluyoruz. erkek ve kadın ayrımını doğru bulmuyorum bu konuda.

tvde bır program varda kadınlar eslerını takıp ettırıyorlar. sonra yuzlesme sırasında kapı acılır adamın yanında karısının eline su dökemeyecek sevgılısı. bızım hanım napar? kocasına sen bunu bana nası yaprsından sonra dıger kadınınn sacını basını yolmaya calısır eee be kadın gıt kocanın sacını yol. dıger kadın dan ne ıstersın o olmasa baskası olacaktır senın kocan çiğ süt emmişse. aynı ornek okadar cokkı
lütfen şu erkek egemen toplum yapısından sıyrılalım artık. ee ne de olsa dişi köpek kuyruk sallamassa erkek yanaşmaz demi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

çok güzel söylemişsin...kızlardan biride izmirin kzlarına laf sölemişti.ne izmire ne de kızlarına laf söletmem...sevgiliniz ya da kocanız adam gibi adamsa değil izmir kızı dünyanın en güzel kadını gelse yanaşsa bakmaz başkasına...

X