Ksa dnem Askerlik...

iyi gceler hepinize
oğluşum yatarken ben de yatayım erken kalmkmam lazım yarın anneanneye gitcez yaaa
hepini öptüm askerleriniz sizi rüyalarında görsün inşdelikafaduldenkötükedihüso

sedatın dağıtımı izmire çıktı,oranın kızları çok güzel olur tamda tatil beldesi,aklıma çok kötü şeyler geliyo sürekli kuruyorum :KK43:

güzelim ne üzülüyorsun kı. izmirin kızlarına kollarını acmıs senınkınımı beklıyo sanıyorsun. zaten onları askerde oylebır tıras edıyoprlarkı en yakısıklısı maymuna donuyor hıcc canını sıkma bosyere buralara dustuyse sevın bence sevdıgın rahat olacak

yazılarınızı olkurken yuva yıkan kızlardan bahsetmıssınız kızdım sızlere. hemcinslerınız hakkında bıyle dusunmenıze . bir yuva yıkılacaksa zaten yıkılır gelıp bırı yıkmaz bence. sadece vesıle olur.o olmasa baskası olur sonucta kıs kafasına koymussa , bıtmısse ıcınde bı seyler yıkar yuvasını.bız kadınlar ne yazıkkı erkegımıze konduramadıgımız ıcın dıger kadınları sucluyoruz. erkek ve kadın ayrımını doğru bulmuyorum bu konuda.

tvde bır program varda kadınlar eslerını takıp ettırıyorlar. sonra yuzlesme sırasında kapı acılır adamın yanında karısının eline su dökemeyecek sevgılısı. bızım hanım napar? kocasına sen bunu bana nası yaprsından sonra dıger kadınınn sacını basını yolmaya calısır eee be kadın gıt kocanın sacını yol. dıger kadın dan ne ıstersın o olmasa baskası olacaktır senın kocan çiğ süt emmişse. aynı ornek okadar cokkı
lütfen şu erkek egemen toplum yapısından sıyrılalım artık. ee ne de olsa dişi köpek kuyruk sallamassa erkek yanaşmaz demi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

günaydıııınnnopuyorumnanaktan
21.........başka yoookkkkk:teytey:amanın bakım yapmak lazım cadı gibyim-tatlicadiarzu-

X