Ksa dnem Askerlik...

Canım allah yardımcın olsun ama işte her yerdede aynı sıkıntı doğuda üstler iyi batıdakiler berbat.. batıdakide zorlanıyor doğudakide askerlik her yerde zor:KK43::KK43:

kızlar hayırlısı olsun... nerde ne olacağı belli olmaz.. ama tabiki doğudakinin sıkıntısı başkadır arkadaşları anlıyorum.. Allah yardımcıları olsun..

normaldede zordur ama bu kadar değil sinirlenince telefonunu kapatırdı ama en fazla 1 gün.. var bu işte bi iş bakalım çıkar kokusu 1 2 güne ayrılacaksa da ayrıldın uzatmasın madem böyle:sinifsinif: anlamıorum gitiğinden beri telefonda sesini duymak iyi geliyo seni çok ölzedim vs dien adam 3gündür aramıyo:S

ya ne ayrılığı o kadar kolay mı sende he..sebep bile yok bide...sözlüsünüz yani...:eek:klava:

kzılarr ben yatıyorum hepinize ii geceler yarın erken dişçiye gidicem uyanmam lazım... öptüm hepiinizii rüyanızda sevdiceklerinizi görün inşallah :)

cerencim normalde bu akşam istanbul yolcusuydum ama yarın mesai çıktı...kahroldum..gelirim ama çünkü sık sık geliyorum zaten

normaldede zordur ama bu kadar değil sinirlenince telefonunu kapatırdı ama en fazla 1 gün.. var bu işte bi iş bakalım çıkar kokusu 1 2 güne ayrılacaksa da ayrıldın uzatmasın madem böyle:sinifsinif: anlamıorum gitiğinden beri telefonda sesini duymak iyi geliyo seni çok ölzedim vs dien adam 3gündür aramıyo:S

canım arayabilcek olsa arardı neerden çıkarıyosun ayrılığı mutlaka bi sebebi vardır arar burda 1 hafta aramadı diyenleri bile gördüm mutlaka aar canım a.s

X