Ksa dnem Askerlik...

suchalovelyday canım kaç gün oldu aramayalı

ayazz kız ne dert ediyosun bizimkisi gibi Tunceli yada hakkari şırnak çıksaydı yüreğin ağzında yaşasaydın dahamı iyiydi hepinizin yeri ii olduğu için fark edemiorsunuz ama siz rahatsınız biz çok ağlayıp sızlandık aramıyolar pek olmadı arayamadıkları baslarına bişiy gelmiş olabilir düşüncecsiyle ağladık ağlıyoruzda biraz şükredin döverim haa :mymeka:

mesela benm nişanlım şırnakta şükredin batıdakilerrrr....::KK43::-):-)

perşembe bide bugün 2 gğn oldu canım normalde günde 4 kere aradığı bile oluyodu yani hiç aramadan durmazdı

ben bugün gene hesapladım 156 çıkıyo 1 gün yol izniyle

normalde de böyle ise işin zor buna bi dur demek lazım
ama doğru zmnda ne bu böle cazalandırma flan hiç yakışmıo bi erkeğe :eek:lmaz:

ya kızlar 158 den sayın erken gelirse sonları birden atlarsınız öle daha keyifli olur

ben çok batı diye üzülüyorum hiç şükretmedik ya..ama napım kıskançlık illet bişi

batı die üzülüomusun???benm adıma deil çünkü nişanlım kısa dönem operasyona gitmior ama int den sürekli bugün şırnakta bişey oldumu yoksa aramadı bişey mi oldu die düşünenleri düşün bazen bugünde yaşıo şükür die ağlayanlar varrr....yat ve kalk şükür ettt:KK43::KK43::-)

Canım allah yardımcın olsun ama işte her yerdede aynı sıkıntı doğuda üstler iyi batıdakiler berbat.. batıdakide zorlanıyor doğudakide askerlik her yerde zor:KK43::KK43:

ya tabiki Allahım şükürler olsun... Allah tüm askerlerimize sağ salim dönmeyi nasip etsin

ama işte kıskançlıkk.. seven kıskanıyor yaaa...
hem ne demiş hakkı bulut "henüz üç yaşında bir kardeşim vaarrrr seni ondan bile kıskanıyorumm..."

oyy :) nerden geldi aklıma hiç gülceim yoktu :):)

batı die üzülüomusun???benm adıma deil çünkü nişanlım kısa dönem operasyona gitmior ama int den sürekli bugün şırnakta bişey oldumu yoksa aramadı bişey mi oldu die düşünenleri düşün bazen bugünde yaşıo şükür die ağlayanlar varrr....yat ve kalk şükür ettt:KK43::KK43::-)

izmirin kızları güzel diye kahroldum gün boyu..allah yardımcın olsun canım yaaa

X