Ksa dnem Askerlik...

aradım annesini babasıda vardı aramış gene babasını:KK43: beni aramadı yaa hiç mi özlemiyo ya neden?? kafayı yicem ben kafayıı

sedatın dağıtımı izmire çıktı,oranın kızları çok güzel olur tamda tatil beldesi,aklıma çok kötü şeyler geliyo sürekli kuruyorum :KK43:

bende kotu birsey var sandım kaydirigubbakcemile3 bence sevin izmire cıktı diye ne gusel yer iste..zaten bu cocuk simdiye kadar yapmamıssa askerdemi yapacak izmire gidip bozulacak yani yok artık aklına oyle seyler getirme

heryerde kız var canım sadece izmirdemi:) yapmak isteyen heryerde yapar izmir mardin farkedermi sen sevin doguya dusmedi diye..benim erkek arkadasımda tatil beldesinde oturuyor..hic aklıma gelmedi valla dusun bide denize girenler bikini kızlar falan kaydirigubbakcemile3 hic degilse izmir normal bi sehir tatil beldesi degil heryeri

bilmiyorum kendimden nefret eder oldum..yaptığımı çoçuklar yapmaz çünkü..bu kadar aciz mi hissedilir ya :KK43:(

neyse bende çıkıyorum çok kötüyüm..kızlar gelirse selam söylersin tatlım..offffffffffff :KK43:(( kötü ötesi hisediyorum ben...

niye acizlik olsun herkes zaman zaman boyle hisseder..zamanla gecer alısırsın zaten 1 sene bisey nolucakki..

ama neler neler geliyo aklıma..ya çok kötüyüm ben...tamda yerine :KK43:((

Seni seviyorsa neden yapsın ne ara yapsın bu bir ikincisi resimdeki sensen izmirin kızlarından farkın yok gibi görünüo neden dert ediosun anlamadım. Bence şükret aktütün karakoluna düştüğünü düşün o zaman nolcaktı. Sadece şu durumun getirdiği bir alınganlık psikolojisi bende de var ama aksine bende tahammülsüzlük yaptı kimseyi alttan alamıorum mafoldumben mafoldumben

X