Ksa dnem Askerlik...

ay bugün markete gittim ya yaşlı bi kadın bi şeyin fiyatını sordu görememiş bnde baktım buldum söledim kızım sen evlimisn dedi dedim yok teyze aaaaaaaaaaa niye evlenmedin dedi bnde evlenmedim dedim snra sen bu güzellikle çok kalmazsn evde dedi bnde uzaklaştm ordan dedim bide oğlu falan gelir :KK70:

ay bugün markete gittim ya yaşlı bi kadın bi şeyin fiyatını sordu görememiş bnde baktım buldum söledim kızım sen evlimisn dedi dedim yok teyze aaaaaaaaaaa niye evlenmedin dedi bnde evlenmedim dedim snra sen bu güzellikle çok kalmazsn evde dedi bnde uzaklaştm ordan dedim bide oğlu falan gelir :KK70:

hahah süper kaydirigubbakcemile3 ay bayılıorum şöle teyzelere ben öğrenciyken bazı marketlerde kampany ayapıodum teyzeler geliodu öyle yok benim oğlum şöyle böyle seni tanıştırayım die ayy kopuodum vallakaydirigubbakcemile3

yok kardeşini aradım telefonu kapalı evden aramadım çünü sesim gitmiyor ne bilim:S mail attım şimdi ablacım nerdesin telefonunda kapalı diye bakalım bi yarım saat beklerim olmazsa evi ararım napimm

X