Ksa dnem Askerlik...

benimkide bahriyeli... forumu sadece haber alamayanlar deil özleyenler de okuyo.. seni de bekleriss.. paylaşımlar güzel..

canım bzen yemin töreni uzar o hiç belli olmazz...

off saat 2.5 oldu...çıksa çıkardı ztn 5te girmeleri gerekio..demekki çıkmıcak..püfff....

ya ii de senin mesleğin hep böle mi olcak öyleyse çok sorun olmazmı aranızda?

ilk 1-2 sene böyle olucak en azından bunu biliyorum...valla bu kıskançlık varken olcak gibi görünüyo ama bilmiyorum:S

arkadaşlarına söle çektiklerinden sana da versin sen olmak zorunda deilsin dimi fotoda?

ben olmak zorunda değilim tabiki...ama herkesten 2 3 resim alsam farklı makinayla çekildiğini anlar...herkesin çekim tarzı farklı ordanda anlar..mesela herkes farklı diyafrm ayarı kullanıyo ordanda anlar...sakata gelirm valla:KK70:

ii ettin valla kış kış canım çilek istemişti... :sm_cool:

evet balım deiştrdm işte...vardı markette ama hormonlu o:KK70:

akar göz damlarım çırpınır kuş yüreğim..... Soğutma yüreğimi ve sensiz asla olmayacak düşlerimi.. ah ellerini ahh gözlerini .. beni yitirme bizi yitirme.. senağlamasenağlama:sinifsinif:

evden çıktığın mı var kız doru dürüst nasıl olacan domuz gribi:KK70::eek:kaydirigubbakcemile3

ne bilim belki çıktığımda olmuşmdur:KK70: bu arada bu hafta okula hiç gtmediğimi fark ettm...pzt kızlarla sinemya gttk ektim salı tek ders var die ektm çarşamba onur arar derste olurum die ektm ve olay çıkmış okulda iyiki gitmemişim...perşembe protesto var die gtmedim..bugünde msne grcek die gtmedm yuh yani bana...

hatunlarım ben çıkıyorum...marketten bişiler alıp gelicem.hepinizi çok öpüyorum...defterde alım hem o kağıtlara yazdığımı temize çekeyim..muahhh

hadi görüşürüz bebeimm dikkat et bide telefon çekmeyen yerlerde alışveriş yapmazemuszemusopuyorumnanaktan

ztn doğu diye gtme diyo...yoksa gidicektim bende..mayısa kdr görmcem yaa püffff:sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme:

Son düzenleme:
X