Ksa dnem Askerlik...

kızlar çıktm ama gelicem 1 saate azcık yürüyeyim...bişiler alayım,defter de alıcam.sevgilime yazcam yazcam herşeyi.. 17 mayısa kdr.17 mayısta gelicek 24 mayısta doğum günü o zmn vericem ona...hiç te sevmez okumayı ama bakalım inş okur bunu

kuzum hep huyuna gidiyomki...hep alttan alıyom..tmm canım tmm bitanem...bi kere tersledim daha o kadar 11 aydır...askerde iyice sinirli oldu bakalım nolcak ama ben susuyom hep..

canım ben bir ara küstüm eşime konuşmayacağım falan dedim dayanamadım konuştum
ona küstüğümü söyledim o da bana açıklamasını yapınca ona hakverdim hatalı düşündüğümü farketmiştim
canım sana kızsa da alltan ala çünkü açıklayamayacağı bazı sebepler vardır
kaldı ki erkekler kadınlar gibi dertlerini patır patır dökmezler ortaya

balım hep alttan alıyorum...mesela beni cmt aramıştı snra bida salı aradı ama hiç bişi demedim.oda açıkladı ztn kart yokmuş.ama bana çok karışıyo napcm bilmiorm...mesela yılbaşında fotoğraf çekimleri var o gece dışarda olup fotoğraf çekmem lazım.ama izin vermiyo nası izin alcam bilmiyorum

Son düzenleme:

eylülde canım inşallah Allah nasip ederse.. gelince hazırlıklara başlarız 4 ay sürer :)

ya işte ben bu yüzden seviyorum bu forumu bu insanları :):) o kadar çok ortak nokta varkiii.. benim nişanlımında doğumgünü mayısta ben de o zaman veririm diye yazmaya başladım... gittiği günden beri yazıyorum..

Kızlaaaaar düğün tarihlerini belirleyin de
Bizde ona göre abiyelerimizi bakmaya başlayalım :hulya:

ceren ya senin çilekler de iştah kabartıyo ... kış meyvesi koysana kızz nerden bulcaz şimdi çileğii :)

seninki kaç mayıs balım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…