Ksa dnem Askerlik...

ay evett yaaaa şimdi hatrladım balım...hatta eşin bilet alcaktı annenden tırsmıştın demi çene yapcak die?

ızıne gelıcek galıba mart gıbı. Ben hıc gelsın ıstemıyorum. Bı an once bıtırsın. Gelınce gondermesı zor olcak . Daha doyamadan gene gıdecek bosunada askerlık 10 gun uzayacak.

TecrÜbe eden varmı aranızda ızını

canım izne gelip geri dönmenin daha zor olduğunu okudum forumda..benimki kullanmıcak izin..

selam kızlar artık ilk günlerdeki gibi değilsiniz =))
Gelinlik muhabbetleri bile yapılmaya başlanmış.
evet yusumcum hoşgeldin... sende bakıyosundur gelinliklere bizi heyecan sardı hem insan güzel şeyler düşününce o kadar üzülmüyo sanki...

ya işte . 5 ayda şair olup cıkcam valla. Ne hallere düştüm yaaarabbimm

ona soyleyemedıklerımı sıze soyluyorum bende napım

:):)

benim eşim izin kullanmadı canım
iki bayram bir evlilik yıldönümü bir doğum günü (şimdi bir de yılbaşı olacak )
buna rağmen kullanmadı
ama ben yanına 1 defa gidebildim evci izni ile

ay evett yaaaa şimdi hatrladım balım...hatta eşin bilet alcaktı annenden tırsmıştın demi çene yapcak die?

Annemden tırslam aslında ama
Beyin ameliyatı geçirdiği için biraz nazlı
Kötü kaynanalar gibi ömür boyu söylenir durur artık
Gitmezsemde sonradan duyarsa
Bu seferde oğlumu niye oralarda yalnız bıraktın klava:
O orda tek başına senin hiç mi için sızlamadı :çok üzgünüm:
Diye söylenir durur
Kadın bi ameliyat oldu hepimiz çekiyoruz kaydirigubbakcemile3

:sm_confused: ya dağıtım yerleri belli olcaktı neresi çıktı acaba yaa.. arayamadı heralde normalde gündüz arıyordu

evet yusumcum hoşgeldin... sende bakıyosundur gelinliklere bizi heyecan sardı hem insan güzel şeyler düşününce o kadar üzülmüyo sanki...
:):)
Beni bu belirsizlik öldürecek. Nişanlım şimdi de tutturdu mart ayında düğün olsun biz neden bekleyeceğiz ki mayısın son haftasını diyor -tatlicadiarzu-
Ben hiç bakmıyorum canım artık gelinlik modellerine. deneyeceğim ve yakışanı alacağım =)) Bir ara çok inceliyordum resmen beynim sulanmıştı =)
senin ne zaman canım düğün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…