Ksa dnem Askerlik...

Balim sence abartili mi?
Yani cok sade degil, ama son zamanlarin en sade gelinliklerinden sankiCADIARZU
Canim olsun, memleketteyken daha rahat olur icin, bir haftada cabucak geciverir zaten;-)

Evet cok azalmis safagin balim ya masAllah, sunun surasinda ne kalmis ki:lepi:

sanırım ben fazla sade seviyorumkaydirigubbakcemile3
yaa ben üstlerinde olan işlemelri beğeniyorum
ama altlar biraz daha sade olmalı bana göre
yane benm ki öledii zemuszemus

Evet islemeleri bende sevmiyordum canim ama son zamanlarda hosuma gitmeye basladi.
Sade gelinliklerde cok güzel.
Hatta kir icin tüllü, elbse tarzinda olanlar var onlara bayiliyorum.

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar ................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........…………………….20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağrı.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Kizlar benim cikmam lazim simdi, islerim cikti, sonra yine dönerim size aksama dogru tememmi canlarim, kocaman öptüm hepinizi hadi ciaooo bella

Ahanda bu gelinlik cok hosuma gidiyor..opuyorumnanaktan

sensible çook güzel canım bu yaaa.. çok asil durmuş.. bende bakıyorum modellere..

bu model beyaz da bu kadar güzel durmaz.. benim nişanlım da illa beyaz olsun diyor esmerim ben beyaz giymemi istiyor.. bakalım nasip...

extreme böyle söylemekle olmaz ekle de bakalım canım benim.. :) :sm_cool:

cnm söz eklicem ama şimdi çıkmam lasım yerimseniben

canlarım benim
şimdi ben hani pazar günü gitsemmi askerimin yanına gitmesemmi diye kendimi yiyip bitiriyordum ya
şimdi gitmeye karar verdim
bu seferde süprizmi yapsam yoksa söylesemmi diyorum. :sinifsinif:
söylersem belki onun heycanıyla dahamı çabuk geçer zamanı yoksa beklemek zormu gelir bilemiyorumkiiiii

bence süpriz yapalkisalkisalkis nasıl heyecanlanır seni görüncee:1hug:

canım zaten şurda cumartesine ne kalmış
bencede süpriz yap
bişeyler yap yiyecek mutlu olsun kaydirigubbakcemile2

walla gideli 2 hafta oluyo geçen pazar annemlerle gitmiştim bu pazar yalnız gitmeyi düşünüyorum.
götürücem sevdiği şeyleri yapıcam aşkıma
biz iki günden fazla ayrı kalmadık bi çok nişanlı çift haftada bir görüşürken biz herzaman görüştük şimdi çok zor geliyo ayrı kalması onada banada. Duygusal bebeğim görünce ağlarsa dayanamam ben yaaa

Ah canııım ne haftası
Biz ayda bir görüşebiliyorduk :sinifsinif:
Asker değildi ama başka şehirlerdeydik

Ne güzel yaa yerinde olmayı o kadar çook isterdimkiii:sinifsinif:

Ah canııım ne haftası
Biz ayda bir görüşebiliyorduk :sinifsinif:
Asker değildi ama başka şehirlerdeydik

ya işte düşünün halimii :gitme: çok özlüyorum onu

Ne güzel yaa yerinde olmayı o kadar çook isterdimkiii:sinifsinif:

canım 10 aralık sabah 7 de işe gitmek için kalktım hemen bilgisayarı açtım ve çerkezköy yazısını gördüğümdeki mutluluğu tarif edemem.Biraz şanslıyız galiba
allahım hepimize hayatımızın her alanında böyle şans nasip etsin daha fazlasını hatta
ama sonuçta askerlik neresi olursa olsun hayırlısı olsun

Aminnn.. aslında benim sözlümün gittiği yer evine iki saat uzaklıkta ama ben ona 17 saat uzaklıktayım Sevinmem gereken bi yerde yani ama işte uzzağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…