Ksa dnem Askerlik...

Aminnn.. aslında benim sözlümün gittiği yer evine iki saat uzaklıkta ama ben ona 17 saat uzaklıktayım:KK43: Sevinmem gereken bi yerde yani ama işte uzzağız :KK43:

üzülme canım hiç sıkma canını nerde olurlarsa olsunlar geçicek bu günler gelicekler bi bakmışsınızz aaaa oğullarımız askerde opuyorumnanaktan

Kızlaarrrrrrrrr aŞkım gene actı msne
ama gordukce kendımı tutamıcam dıyey korkkuyorum . Çookk Özledım ben aŞkımı
ıŞyerınde aglamaya baslarmısım ÜhhÜhhhÜhhh

üzülme canım hiç sıkma canını nerde olurlarsa olsunlar geçicek bu günler gelicekler bi bakmışsınızz aaaa oğullarımız askerde opuyorumnanaktan

Elimden geldiğince sabretmeye çalışıyorum:sinifsinif: inşallah çabuk geçer canım:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

walla gideli 2 hafta oluyo geçen pazar annemlerle gitmiştim bu pazar yalnız gitmeyi düşünüyorum.
götürücem sevdiği şeyleri yapıcam aşkıma
biz iki günden fazla ayrı kalmadık bi çok nişanlı çift haftada bir görüşürken biz herzaman görüştük şimdi çok zor geliyo ayrı kalması onada banada. Duygusal bebeğim görünce ağlarsa dayanamam ben yaaa

keşke bizde görüşebilsek...

sensible canım 3 gün sonra 10 lara ineceğim ben
sen beni en iyisi şimdiden 10 larda şeklinde düzeltebilirmisin

kızlar merhaba...ben bi konuyu paylaşmak istiyorum sizinle...

9 aylık bi ilişkimiz var vee biz birbirmiz çok seviyoruz çok şükür çok mutlyuz:nazar::nazar:
4 aydır da asker sevgilim...ama son zmanlarda ben herşeye takılıyorum küsüyorum kırılıyorum olur olmadık herrrşeye ama....
o da çok sabırlı ve anlayışlıı...onun o sabrı sevgisi anlayışı beni daha da çok üzüyo vicadım sızlıyo çünkü olmadık şeylere tahammülsüz davranıp konuşmuyorum onunla mafoldumben...

üzülüyoruz karşılıklı...tek sorun uzak olmamız...dayanamıyoruz...geçmio gb gelio geçio ama biliyoruz bir an önce kavuşmak istiyoruz bööle iştee paylaşmak istedim burda:gitme::gitme:

kızlar merhaba...ben bi konuyu paylaşmak istiyorum sizinle...

9 aylık bi ilişkimiz var vee biz birbirmiz çok seviyoruz çok şükür çok mutlyuz:nazar::nazar:
4 aydır da asker sevgilim...ama son zmanlarda ben herşeye takılıyorum küsüyorum kırılıyorum olur olmadık herrrşeye ama....
o da çok sabırlı ve anlayışlıı...onun o sabrı sevgisi anlayışı beni daha da çok üzüyo vicadım sızlıyo çünkü olmadık şeylere tahammülsüz davranıp konuşmuyorum onunla mafoldumben...

üzülüyoruz karşılıklı...tek sorun uzak olmamız...dayanamıyoruz...geçmio gb gelio geçio ama biliyoruz bir an önce kavuşmak istiyoruz bööle iştee paylaşmak istedim burda:gitme::gitme:

yapma ama canım öyle yazık ya:KK43: frenle kendini...

X