Ksa dnem Askerlik...

terazi ve ikizler nasılmış balım?anlat bakem azcık

Canim terazi kadinina bayilir ikizler erkegi. Ikizler erkegi acik sözlüdür, sözünün eridir. Birde cok hareketlidir, belki bu seni biraz yorabilir Yani 10 dk önce sinemaya gidelim demisse, bi bakmissin kendini tiyatroda bulursun, istekleri hemen degisir, kipir kipirdir, planli ve sakin bir hayattan ziyade daha dinamik bir hayati tercih eder. Terazi kadinlarida gördügüm ve tanidigim en pozitif güler yüzlü kadinlardir. Ikizler burcu erkeginin bazi dengesizliklerini, terazi kadini cok iyi dengeye sokar

evet gerçekten söyleyipte yapmadığı bişi yok.kendyle hiç çelişmez...ayy sevindm kız doğru bunlar

bende istiyorum ya boğa kadını ve oğlak erkeğini...astroloji abla a.s.

bende anlamıyom...asla da ayrılmam ve aldatmam...okuldaki kızlar dio bırak bırak tam zamanı dedim asla bırakmam

tabiki çok geçerli sebepler varsa erkekten kaynaklanan düşünebilirsin..ama arkadaşların çok tuhaf tam zamanı olur mu hiç..hele tam sana ihtiyacı olduğu dönemde...ki nasıl seviyosun sen..sakın kuşum sakın gaza gelme..

sensiblecim nişanlında birden sinirlenip sonra yaptığı herşeyi unutan oğlaklardan mı..bu oğlaklar çok fena yaaa

Canim aynen onlardan. Benimki aniden parlar, sonra birden siniri gecer. Samanalevi gibidir yani. Ama hic kin tutmaz, tartismalari aklinda tutmaz, unutur hemen hicbirsey olmamis gibi davranir.
Oglak erkegi zordur, ama cok sadik derler. Benim en iyi anlastigim burc boga ve oglaklar.
Zaten basak,boga ve oglak en iyi anlasan toprak gurubu burclaridir.

Burçlara göre uyumsuzuzda aslında çok iyi anlaşıyoruz çok mutluyum ben sevgilimlee:) ah bide inatçı ve sinirli olmasa:sinifsinif:

Canim bogalar aslinda sakin dururlar, ama bi sinirlenincede pir sinirlenirler. Senin sözlün nasil bilmiyorum tabi, ama geneli böyle canim. Boga burcu erkegide cok sadiktir;-)

evet gerçekten söyleyipte yapmadığı bişi yok.kendyle hiç çelişmez...ayy sevindm kız doğru bunlar

kaydirigubbakcemile5

bende anlamıyom...asla da ayrılmam ve aldatmam...okuldaki kızlar dio bırak bırak tam zamanı dedim asla bırakmam

tatlim onlara ne ki? niye birak diyorlar? afedersiniz kizlarda ne mal kizlar var ya, safdirikler gitsin kendilerine sevgili bulsunlarda mesguliyetleri olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…