Ksa dnem Askerlik...

Canim aynen onlardan. Benimki aniden parlar, sonra birden siniri gecer. Samanalevi gibidir yani. Ama hic kin tutmaz, tartismalari aklinda tutmaz, unutur hemen hicbirsey olmamis gibi davranir.
Oglak erkegi zordur, ama cok sadik derler. Benim en iyi anlastigim burc boga ve oglaklar.
Zaten basak,boga ve oglak en iyi anlasan toprak gurubu burclaridir.

Canim bogalar aslinda sakin dururlar, ama bi sinirlenincede pir sinirlenirler. Senin sözlün nasil bilmiyorum tabi, ama geneli böyle canim. Boga burcu erkegide cok sadiktir;-)

fazlasıyla sinirli ama gerçekten sadakatine inanıyorum:KK66: bide boğalar sanırım yemek yemeğe çok düşkün olurlarmış aynen herşey uyuyor yani:KK70:

yok ya ben boğayım ama yemedende yasayabilirim..o yüzden çok zayıfım herkes kızar bana zayııfm diye

kızın derdi başından aşkın bizde ne yapıyoruz ..ama kafası dağılır biraz yaaa

tatlim olur mu öyle sey..
Siz benim canlarimsiniz, en zor animda bakin yine buraya, size kosuyorum ne demek..

Canim oglak erkegi sabirlidir cogu konuda, ama sinirlerini dizginleyemez bir türlü. Cabuk sinirlenir, yukardada bahsettigim gibi. Ikinizde güven ve sadakat arayan burclardansiniz, ve ayaklariniz yere saglam basar.Maddesel konularda oglak erkegi iyi birikim yapabilme kapasitesine sahip, boga kadinida öyle ama bogalar biraz daha lükse düskün olduklari icin bazen harcama yapabilirler:))
Cok uyumlu bir cift, birbiri icin yaratilmis derler, cünkü hayata bakis acilari aynidir.
Sadece ilk zamanlar tanismaya baslarken, oglak'in sert görünümü ve soguk durusu seni sinri etmis olabilir:)

tatlim olur mu öyle sey..
Siz benim canlarimsiniz, en zor animda bakin yine buraya, size kosuyorum ne demek..

Canim oglak erkegi sabirlidir cogu konuda, ama sinirlerini dizginleyemez bir türlü. Cabuk sinirlenir, yukardada bahsettigim gibi. Ikinizde güven ve sadakat arayan burclardansiniz, ve ayaklariniz yere saglam basar.Maddesel konularda oglak erkegi iyi birikim yapabilme kapasitesine sahip, boga kadinida öyle ama bogalar biraz daha lükse düskün olduklari icin bazen harcama yapabilirler:))
Cok uyumlu bir cift, birbiri icin yaratilmis derler, cünkü hayata bakis acilari aynidir.
Sadece ilk zamanlar tanismaya baslarken, oglak'in sert görünümü ve soguk durusu seni sinri etmis olabilir:)

sana inanamıyorum resmen beni anlattın,sağol canım ..bigün ağlar diğer gün unuturuz ama çok mutluyuz şükürler olsun birbirimizin resmen ruh eşiyiz..

X