Ksa dnem Askerlik...

ay doğru canım yaa hatırladım bende akıl bırakmadıkiii aramadı ya normalde arardı bakalım yarın arayacak mı:çok üzgünüm:

umarım arar...benimkide aramadı ama aramız bozuk değil...hani demişsin ya ceza verio diye benimkide aynen öyle.ben tek kalıyorum oda bir sokak ötemde ailesyle kalıo...bana istediği her dk gelebilir ama ne zmn kavga etsek onu bikaç gün göremiyorum.aklı sıra ceza veriyo bana.ve karşısına geçip bak şimdi kavga ediyoruz yarın seni yine göremicem beni cezalandırıcaksın diyorum bu sefer benim davranışlarımı kontrol etmeye çalışma diyip daha çok kızıyo.ama biliyorum öyle olcağını ve öyle oluyo cezalandırıyo...

bnm nişanlımda aramadı bgn :gitme:
k.valide de beni arıo aradı mı seni die 3 gündür aramadı dedi
bgn aramadı dün aradı dedim
üzülme eğitimleri sıkıdır dedim
napim artık kadını teselli ediommafoldumben

ya listenin en uzunuda benim he :roflol:

kuzumm gitmeyi çok istiyorum ama gelme dedi...annelerinede gelme demiş.ayrılmak çok zor olu ikimiz içinde diyo.o yüzden gidemicem

oyyy keşke görebilseydin canım, moral olurdu aslında. ben gidicem, eğer ayarlayabilirsek birinci dereceden akrabasına evci çıkabiliyormuş 2 gün, ona uğraşıcaz opuyorumnanaktan

oyyy keşke görebilseydin canım, moral olurdu aslında. ben gidicem, eğer ayarlayabilirsek birinci dereceden akrabasına evci çıkabiliyormuş 2 gün, ona uğraşıcaz opuyorumnanaktan

evet var öyle bi durum.soy adının aynı olması yetio otelde bile kalabiliosunuz...keşke olsaydı öyle bi şansım.o kdr şanslısınki balım...

evet var öyle bi durum.soy adının aynı olması yetio otelde bile kalabiliosunuz...keşke olsaydı öyle bi şansım.o kdr şanslısınki balım...

aaa o soyadı olayını bilmiyordum ben tatlım, öğrendiğim iyi oldu, çünkü ailesiyle beraber gidicem yemin törenine, aynı evde sülalesiyle beraber kalıcaz gibi gözüküyor da kaydirigubbakcemile

benimki ikizler bende terazi...aslında en uyumlu burçlar arasındayız ama sorun ne anlamadım...

ikizler deli burcu kendimden biliyorum.aşırı bi sahiplenme ve sadece benim olsun durumu var.boğa da benim dediğim doğru der rahataını düşünür sonra da gel de anlaş.benim senden daha kötü ama.ben ikizler eşim aslan.ve 2 manyak bi evdeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…