Ksa dnem Askerlik...

ıyı sayılırım bende canım yarın yola cıkıyoruz yemın torenı ıcın ıste bır gun erken gıdıcez yetısemeyız dıye sensıble ın nesı var noldu merak ettım

keşke bende gidebilsem yemin törenine... sensible erkek arkadaşına ulaşamıyo canım ona canı sıkkın.aramamışta telefonuda kapalıymış

fcert canim benimki dün ankaradan istanbula yola cikti, aksam 19.30'da tren hareket etmis, ama hala kendisinden haber alamadim.
Tren garini aradim simdi, tren ulasmis istanbula. Kayinvalidemlerde geldi veya gelmedi demediler, telefonda görüstüm kendileriyle.
Cok kizginim. Yola cikarken beni haberdar et, vardiginda haberdar et diye diye dilimde tüy bitti 2.5 senedir, hala anlatamadim bu adama derdimi ben.

canım benım ya tren garından ısım olarak sorusturdunmu pekı?kayınvalıdenlere sordunmu pekı geldımı dıye

canım benım ya tren garından ısım olarak sorusturdunmu pekı?kayınvalıdenlere sordunmu pekı geldımı dıye

Yok canim isim olarak sormadim, trenin ulastigini söylediler sadece.
Kayinvalidemlerede söyle soramadim, eger kuzenine felan gittiyse, henüz terhis oldugundan haberleri yoktur diye soramadim, nisanlim anlatmamisti cünkü ailesine, gidince konusacagim demisti. Sormak istiyorum ama bu sefer haberleri yoksa, benden haber almislar gibi olmasin.
Yani elim kolum bagli oturup bekleyecem canim baska yapacagim birsey yok ne yazik kimafoldumben

ah bu erkekler :) merak etme bıtanem sımdı kuzenıne gıttıyse dedıgın gıbı kavusma sohbet fılan unutmustur unutmaması gerekıyor aslında ama neyse:) arayınca artık sorarsın hesabını :)klava:

ah bu erkekler :) merak etme bıtanem sımdı kuzenıne gıttıyse dedıgın gıbı kavusma sohbet fılan unutmustur unutmaması gerekıyor aslında ama neyse:) arayınca artık sorarsın hesabını :)klava:

Sinir ediyor beni, defalarca söyledim güzellikle. Yoldayken bildir habersiz birakma dedim. Ne vurdumduymaz bunlar anlamiyorum canim ya. Bendende her saat basi mesaj bekler yoldayken.
Birdaha yok mesaj felan, aynen onun gibi yapacam, telefonuda yol boyu kapatacam.:mymeka:

Güzellikle anlamiyor birde böyle anlatalim bakalim beyfendiye.

canlarim ben biraz tezime bakayim, muhabbete gelirim yine, gelisme olursa haberdar ederim.

tmm tatlım kolay gelsinnn

saçlarımı kurutmuyorum hiç ondan ağruyo yaa...migrende çok fena demi?

migren çok berbat bişey 2 tane majezik aldım yarım saat uyudum ancak biraz hafifledi gibi.. Bişeye sıkıldığımda üzüldüğümde başımın te tarafında şiddetli ağrı oluyor bide miğde bulantısı çok berabt yani anlayacağın ama sinüzütte göze falan vurur kötüdür onada sahibim:bbo:

her ağrımda kurutcam diom ama kurutmuom sonra sancı çekiyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…