Ksa dnem Askerlik...

balım onlar bizim kadar ince fikirli değiller...sakin ol kötü bişi olsa mutlaka haberin olurdu kötü haber tez duyulur derler.sen ferah tut içini canım benim.

Canim aklim kaliyor ya. Kayinvalidemlerde birsey demediler, ya onlar benim bildigimi bilmiyor birsey demek istemediler, ya da eve gitmedi dün.

Askere gidiyor bir dert, geliyor bir dertmafoldumben

hehe yessss verelim canım pijama partisi yapalım pijamalarımızı çekip çekip koyalım adet yerini bulsun hehehe kaydirigubbakcemile3

Süper fikir canim, bence bunu kesinlikle yapalim.
Sonra en seksü kimin pijamalari oylama yapip birinciyi bulalimsositososito:hooray:

Su halimde bile gülüyorum burda iyiki siz varsiniz..

yani şaşırmam.ama bu onların yaratılış gayesi sanırım.bir orta yol bulmak lazım.aslında bizde de çok hata var.biliolar bizim garantide,ne yaparlarsa yapsın alttan alan,seven biri olduğumuzu onlarda kök söktürüyor.

suçlu olduğu konu mesela birz konuşuoz amanıınnn ben suçluyum nasıl yapıo bunu hala anlamış değilim.....

Son düzenleme:
KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010):nazar:

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - ):nazar:

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

:nazar:Şafağı yarilayanlar ................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağrı.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Bu arada kizlar kafayi yemek üzereyimlaelaelaelaelae
Bizimki dün yola cikti ankaradan trenle istanbula.
Dün aksam 7 gibi bindi, ve telefonu hala kapali!!!
Evlerini aradim, belki kayinvalidemler geldi der diye.
Nisanlim onlara terhis oldugunu söylememisti dün, bugün söyler diye düsündüm.
Ama kayinvalidemler geldi veya gelmedi diye birsey söylemediler, havadan sudan konustuk, kapadik.
Bende soramadim tabi, kuzenine felan gitmistir belki hala bilmiyorlardir terhis oldugunu diye düsündüm, ama kuzenleride ayni mahalledeler.

Ya insan aramaz mi ya. Trene bineli tam 24 saat gecti, daha haber alamadim.
Telefonuda kapali, zaten askere giderken yaninda yoktu.

Cildiracam bu ne sorumsuzluk ya.

dün ki ruh halim olsa vardır bir sebebi,şöyledir böyledir derdim.ama bugün cinlerim tepemde.nefret boyutundayım o yüzden de .düşünme diyorum:)ayyy çok gıcığım erkek milltine.uyuz bunlar uyuz.dünya onların etrafında dönüyor.2 bahaneli söz.biz de hemen ayy öyle mi olmuş.neyse sen iyisin ya gerisi önemli değil diyoruz.bi arkadaş yazmıştı burdaki 'erkek anneleri oğullarını dünyanın merkezi gibi yetiştiriyolar,biz onların annesi değiliz ...'aynen katılıyorum.

Ama kayinvalidemler geldi veya gelmedi diye birsey söylemediler, havadan sudan konustuk, kapadik.
Bende soramadim tabi, kuzenine felan gitmistir belki hala bilmiyorlardir terhis oldugunu diye düsündüm, ama kuzenleride ayni mahalledeler.

herhangi bir yere uğrucakmıydı. Askeri şube vb gibi bi yere uğramak zorunda kalmış olabilir üzülme canım arar artı aradıı zaman da sen tribini atarsın hemde ölebi aatarsın ki bi daha telefonu kendine yapıştırıp öle gezer laelaelaelaelae

Sensible neden terhis oldu nişanlın canım????

Muayeneye almislar canim, tavuk karasi cikmis. Geceleri sag ve sol tarafini net göremiyor. Gitmedende muayene olmustu, öyle bir göz hastaliginin oldugunu bile bile söylemedi, muayenedede birsey cikmadi. Ama orda doktor bulmus, rapor yazmis, kalmak istemesine ragmen izin vermemisler.

Canim aklim kaliyor ya. Kayinvalidemlerde birsey demediler, ya onlar benim bildigimi bilmiyor birsey demek istemediler, ya da eve gitmedi dün.

Askere gidiyor bir dert, geliyor bir dertmafoldumben

Süper fikir canim, bence bunu kesinlikle yapalim.
Sonra en seksü kimin pijamalari oylama yapip birinciyi bulalimsositososito:hooray:

Su halimde bile gülüyorum burda iyiki siz varsiniz..

yaw son günlerde çok tuhaf bir durumla karşı karşıyayım tüm arkadaşlarım hamile ve hamilelik haberlerini hep beraber aldık tahlil sonuçlarından. Şimdide eski mahalleden bi arkadaşın hamilelik haberini aldım benden 2 yaş küçük ay deli olicim bi hamilelik özentisi geldi ki sormayın ne bu ya. Canım çeyizimize aldığımız gecelikleri giyelim hehe bakalım kimin ki daha satennnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

Muayeneye almislar canim, tavuk karasi cikmis. Geceleri sag ve sol tarafini net göremiyor. Gitmedende muayene olmustu, öyle bir göz hastaliginin oldugunu bile bile söylemedi, muayenedede birsey cikmadi. Ama orda doktor bulmus, rapor yazmis, kalmak istemesine ragmen izin vermemisler.

aynı rahatsızlık bende de var :):)şimdi bitti o zaman değil mi askerlik sorunu canım :eek:

herhangi bir yere uğrucakmıydı. Askeri şube vb gibi bi yere uğramak zorunda kalmış olabilir üzülme canım arar artı aradıı zaman da sen tribini atarsın hemde ölebi aatarsın ki bi daha telefonu kendine yapıştırıp öle gezer laelaelaelaelae

Canim öyle bir merakta birakiyor ki anlatamam.
Dün ankesör telefondan 5-6 kere aradi her saat basi, hastanedeyken.
Sonra treni beklerken gardan sürekli aradi.
Eve gelseydi, cebini acardi.
Ama eve gelmemis belliki. Eve gelmediysede, dün nasil aradiysa, bugünde bir yolunu bulup aramasi lazim. Birileri yoldayken pimpiriklendigimi biliyor, buna ragmen haber dahi etmiyor.
Insani merakta birakiyor. Bendende yolculukta her saat basi mesaj ister.
Atmicam birdaha mesaj felan yoldayken, anlasin ozaman ne hissettigimi.

aynı rahatsızlık bende de var :):)şimdi bitti o zaman değil mi askerlik sorunu canım :eek:

Gecmis olsun bebegim. Evet canim bitti askerlik, ama üzülüyor, psikoloji cok bozulmus, beklemiyordum diyor.Komutanla konusmus, kalmak istiyorum diye, izin vermemisler.Gider dava acarsin kalmak istiyorsan demisler. Erzurumdan Ankara hastanesine sevk edildi. 2 gün Ankarada kaldi, dün aksamda ankaradan istanbula yola cikti iste, ama hala haber alamadim, nerde bilmiyorum, ve cok sinirliyim ona.

Gecmis olsun bebegim. Evet canim bitti askerlik, ama üzülüyor, psikoloji cok bozulmus, beklemiyordum diyor.Komutanla konusmus, kalmak istiyorum diye, izin vermemisler.Gider dava acarsin kalmak istiyorsan demisler. Erzurumdan Ankara hastanesine sevk edildi. 2 gün Ankarada kaldi, dün aksamda ankaradan istanbula yola cikti iste, ama hala haber alamadim, nerde bilmiyorum, ve cok sinirliyim ona.

size de geçmiş olsun canım:; neden üzülüyor ki, keşke bizim de bitseydi böyle valla :1ninca: ailesini aradın mı peki? trene binmiş canım, ben bir kez ankaradan istanbula trenle 16 saatte gitmiştim, belki durdular, beklediler bir yerlerde, arayabildiği an arar bence.

canım kaçta varcaktı
istersen ara trenin nerede olduğunu öğren

kara sevdam ellerine sağlık canım benim liste çok güzel olmuş...

Rica ederim canım diğer listede çok güzel biraz küçültülürse o daha uygun bence hem yer az kaplar

Canim öyle bir merakta birakiyor ki anlatamam.
Dün ankesör telefondan 5-6 kere aradi her saat basi, hastanedeyken.
Sonra treni beklerken gardan sürekli aradi.
Eve gelseydi, cebini acardi.
Ama eve gelmemis belliki. Eve gelmediysede, dün nasil aradiysa, bugünde bir yolunu bulup aramasi lazim. Birileri yoldayken pimpiriklendigimi biliyor, buna ragmen haber dahi etmiyor.
Insani merakta birakiyor. Bendende yolculukta her saat basi mesaj ister.
Atmicam birdaha mesaj felan yoldayken, anlasin ozaman ne hissettigimi.

kız bu sana geliyo olmasın kaydirigubbakcemile3

yaw son günlerde çok tuhaf bir durumla karşı karşıyayım tüm arkadaşlarım hamile ve hamilelik haberlerini hep beraber aldık tahlil sonuçlarından. Şimdide eski mahalleden bi arkadaşın hamilelik haberini aldım benden 2 yaş küçük ay deli olicim bi hamilelik özentisi geldi ki sormayın ne bu ya. Canım çeyizimize aldığımız gecelikleri giyelim hehe bakalım kimin ki daha satennnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

Canim Allah arkadaslarinin bebelerini onlara bagislasin:Saruboceq:
Darisi bize zamani gelsinde.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2:ecrin_bebek:
Kiz ceyizdekiler cok acik anacim, sonra KK kapatilir :roflol:

size de geçmiş olsun canım:; neden üzülüyor ki, keşke bizim de bitseydi böyle valla :1ninca: ailesini aradın mı peki? trene binmiş canım, ben bir kez ankaradan istanbula trenle 16 saatte gitmiştim, belki durdular, beklediler bir yerlerde, arayabildiği an arar bence.

Canim benimkine rahatlik batiyor iste. Yani söyle, eger hastaligi orda ortaya ciksaydi elbette onunla birlikte hepimiz üzülürdük, ama böyle bir göz hastaliginin oldugunu biliyorduk zaten. Simdi sogukta karda kista, geceleri o halde nöbet tutmasi dahami iyi.
Askerlikte askerlik diyor. Birazda erkeklik gururu sanirim.
Canim ama 24 saat gecti. Birde hizli tren var artik bildigim kadari ile. Bana dün aksam dediki sabah 5e dogru istanbulda olurum.

canım kaçta varcaktı
istersen ara trenin nerede olduğunu öğren

kız bu sana geliyo olmasın kaydirigubbakcemile3

Ablacim hangi trene bindi bilmiyorumki. Yani Ankara-istanbul arasi hangi trenler var onu bile bilmiyorum, sadece hizli tren var diye duymustum.

Bana gelsinde ben onun bi kulaklarini ellerimle cekeyim:mymeka:
Gelemez ki zaten, vize islemlerine basvurmasi lazim:çok üzgünüm:
Ooooooooooof Allah'im offf

X