Ksa dnem Askerlik...

Aman kızlar sakın komutan da yanlışlıkla askerliği silmesin :1shok:
Askerliğin başladığı yerde mantık bitermiş
Bu komutanda mantıksız çıkmasın
Neyse cici komutan yapar bi kıyak kaydirigubbakcemile3

kötükedihüso bence alsın tezi eline ben şimdi çıkıcam terhis etmezsen bende kalır desin :):)

kesin terhis olurrr hemen :roflol:

:roflol: ne komik bir sahne olur ama ya.
Ayy yanlışlıkla silmek üzereyim ben bütün tezi. heran elim kayabilir :roflol:

Aman kızlar sakın komutan da yanlışlıkla askerliği silmesin :1shok:
Askerliğin başladığı yerde mantık bitermiş
Bu komutanda mantıksız çıkmasın
Neyse cici komutan yapar bi kıyak kaydirigubbakcemile3

ayy kızlar yaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bu fıkırlerı hemen ona soylemelıyım kaydirigubbakcemile3 sahrud un dedıgı gıbı bı durumn ımkanı yoksa tez yok olma tehlıkesıyle karsı karsıya kalabılır tabı :1ninca:

Komutan tezim nerde derse
Şeytan aldı götürdüüüü
Satamadan getirdiiii :dilcikar: diye
Tekerleme söylemeye başlasın :roflol: :roflol:

Komutan tezim nerde derse
Şeytan aldı götürdüüüü
Satamadan getirdiiii :dilcikar: diye
Tekerleme söylemeye başlasın :roflol: :roflol:

nerdeyse gıttıgınden berı adamın tezıyle ugrasıyor zaten dıyorkı hepsının kopyasını alıp kendım yuksek lısansa basladıgımda kullancam kaydirigubbakcemile3

kızlar ben de aksam ustu esımle konustum hemde msn den ay ne bıcım olmus esımın sacı uzundu burdan gıttı sımdı. cok tuhaf geldı. ama özlemısım doğrusu sımdı onu beklıyorum ısyerınde kameram yok. ama simdi evdeyım evde var aksam acabılırsem bıde ben seno goreyım dedı ama pek umudum yok aksam actırmazlar belkı . olsun bunada sukur.

kızlar ben de aksam ustu esımle konustum hemde msn den ay ne bıcım olmus esımın sacı uzundu burdan gıttı sımdı. cok tuhaf geldı. ama özlemısım doğrusu sımdı onu beklıyorum ısyerınde kameram yok. ama simdi evdeyım evde var aksam acabılırsem bıde ben seno goreyım dedı ama pek umudum yok aksam actırmazlar belkı . olsun bunada sukur.

acemılıkteee? ınternetten? hemde goruntulu :S ?:uhm:

Biz iki dakkalık bi telefona bile razıyız demi :uhm:

benım artık tuzum kuru o acıdan da :) acemılıkte cıkıs yasak deılmı? oranın ınternetı olsa kı erkek arkadasım bazen komutanının ıznıyle kullanmak zorunda kalıyor bır cok sıte msn dahı yasak gırse ceza alırlar.. ızın falan mı aldıkı?

benım artık tuzum kuru o acıdan da :) acemılıkte cıkıs yasak deılmı? oranın ınternetı olsa kı erkek arkadasım bazen komutanının ıznıyle kullanmak zorunda kalıyor bır cok sıte msn dahı yasak gırse ceza alırlar.. ızın falan mı aldıkı?

Yerine göre değişiyor canım
Yeğenim Burdurda acemilik yaptı
İnternet kafeleri vardı birliğin içinde
Haftada 2-3 kez internete giriyordu hemde kameralı
İyi yerlerde olabiliyor
Benim sıpam gibi Şırnakta telefondan bile mahrum kalanlarda var tabi :sinifsinif:

Yerine göre değişiyor canım
Yeğenim Burdurda acemilik yaptı
İnternet kafeleri vardı birliğin içinde
Haftada 2-3 kez internete giriyordu hemde kameralı
İyi yerlerde olabiliyor
Benim sıpam gibi Şırnakta telefondan bile mahrum kalanlarda var tabi :sinifsinif:

iyiymiş oyle ınternet falan varsa ya bız hıc gormedık oyle seyler akannehir ama orda santralde calısıyor olması cok buyuk bı avantaj bızım ıcın cooook sukur Rabbıme :))

dun dizini incitmişti. 2 gun ızın verdiler. o ara 10 dk falan ancak gorusebıldık. acemılıkte normalde egıtımden fırsat kalmıyo bıseye

hatunlarımmm ben geldim...okudum bütün yazdıklarınızı neler kaynatmışsınız öyle yaa:KK70: güzel haberler vardı 1 hafta erken terhisler,ucu yakılmış mektuplar,cameralı görüşmeler...valla ne diyim kıskandım:dilcikar::nazar:

X