Ksa dnem Askerlik...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Oh aksamları ammada cosuyorsunuz yenı bıttı okuması.
EŞım aĞrı doĞu beyazıtta ama her aksam gorusuyoruz . 3-5 dk ama olsun bı sesını duymak yetıyo. Sızlerın telefonla ulasabılecegınız numaralar yokmu mesala bızımkıler 7- 9 arası telefon edebılıyorlar . Bazende ben arıyorum 9 da falan . Oyle saatler vermıyorlarmı.

benimki hala bişey yazmadı :mymeka:
günaydın buarada sinirliyim bugün çooookkk
neden sinirlisin canım :sm_confused:

daha almadım mektubu canım
mng den aramışlar adresi yanlış vermiş sevgili eşim :sinifsinif:
lavaboya bile gidemiyorum kargo gelir diye :kedi:
neyse barışabilirim artık :kedi:

küsmeyin zaten yaa ben hiç dayanamam küs kalmaya.kaldıki bide askerde hiiiiiççç dayanamam kıyamam onaaa.
bak aşk duygularım kabardı :asigim:kaydirigubbakcemile3

küsmeyin zaten yaa ben hiç dayanamam küs kalmaya.kaldıki bide askerde hiiiiiççç dayanamam kıyamam onaaa.
bak aşk duygularım kabardı :asigim:kaydirigubbakcemile3
Bende dayanamıyorum
bazende inadım tutuyor :kedi:
arasada konuşsam bare :asigim:
birazdan kargo şirketini arayım diyorum
nerde kaldınız dicem

Bende dayanamıyorum
bazende inadım tutuyor :kedi:
arasada konuşsam bare :asigim:
birazdan kargo şirketini arayım diyorum
nerde kaldınız dicem

ara tabi canım yaa kargo şirketlerini verseler sana o poşet kadar değerli olmaz eminim biraz daha seri ve çevik hareketler lütfen de kaydirigubbakcemile3

ara tabi canım yaa kargo şirketlerini verseler sana o poşet kadar değerli olmaz eminim biraz daha seri ve çevik hareketler lütfen de kaydirigubbakcemile3

teli açmıyolar

sabah mngden arayan bayan adanadan kargonuz var dedi
bende algılayamadım
firmadan arıyolar sandım
ne bilim ben :kedi:
üst yazısız evrak kabuk etmiyoruz dedim kaydirigubbakcemile
kadında nasıl yani dedi :kedi:
dedim üst yazı yazıp,muhaberata bırakın dedim :bbo:
keşke ne zaman gelir diye soraydım :a015:

canım aslında şaka bi yana gün içerisinde gelir kargolar sabah ayırım yapıp dağıtıma çıkıyolar sırayla dağıtıyolar merak etme sonuçta ankaraya gelmiş sanada bugün gelir zemuszemus

konuştum canım 5 den önce getirin dedim kötükedihüsokaydirigubbakcemile3

neyse artık doktor randevumu ertelicem :asigim:

kızlar yolladığım mektuıbumu aşkitoma vermemişler hala bugün baktım uzman çavuz ismail bilmem ne almış ayın 198 unda oku oku hatmediyopr sanırsam mektubumu vermemiş hala yaaaaa

sensible gözün aydın:))
şafak 149 bitecekmiiiii????

sensible bizim şafaklarlada uğraşmazsın artık senağlama

canım gözün aydın şöle bi okudum terhis olmuş nişanlın sanırım :)))ayrıca liste içinde tekrar eline sağlık harika olmuş a.s.

Topiğe bile uğramaz kaydirigubbakcemile3
Terhis olanlar topiği açar
Ordan bize nanik yapar naniknanik :roflol:
Şaka şaka uğraşır herhalde
Sonuçta askerlik gelip geçici arkadaşlık kalıcı dimi

sensible şuan burdamısın ama gözünaydın canım çok sevindim üzüleyimmi sevileyimmi demişsin ama bence sevin herşeyde bir hayır vardır

sensible canım benim senin adına çok sevindim:)

vaaay sensible jethizi ile askerligi bitirdiniz :)
hadi gecmis olsun..

nolurdu bende o kadar şanslı olsaydım

Sensible canım çok sevindim yaaa ama inşaallah hastalığı ciddi değildir
gözünaydın canım sen gidersin şincik burdan ((

Canlariiiimmmmm:1hug:

öncelikle hepinize tesekkür ediyorum sagolun, darisi hepinize insAllah kizlar sag saglim kavusun Allah'in izniyle, hatta bende dahil, cünkü en erken temmuzda görüsebilecegiz.
Yani benim ömrüm safak saymak olmus zaten, 2.5 senedir safak sayiyorumkaydirigubbakcemile3

Hastaliginin tedavisinin olmadigi söyleniyor, erken teshis gerekiyormus tedavi icin.
Yillardir bu sorun vardi bende diyor. Tanistigimizdada bahsetmisti, git doktora dedim, ha bugün ha yarin derken kaldi öyle:mymeka:

Ben cok mutluyum kendi adima, ama nisanlim cok üzgün, askerligimi tamamlamak istiyordum diyor. Su an hala Ankara'da hastanede, bir kac saate cikis izni alacak.
Psikolojisi bozulmus, ben askerlik yapmak istiyorum, devlet izin vermiyor, kötü degilim ki diyor.
Internetten bu konuyla ilgili biraz arastirma yaptim. Kimileri calisma hayatini etkiler, kimileri etkilemez diyor, ama genel olarak etkilenmeyecegi söyleniyor, insAllah öyledir.
Gecen hafta birden bu aklima gelmisti, bu cocuk geceleri sagini solunu net göremiyor, gece egitim oldugunda napacak diye düsünüp üzülmüstüm.
Birazda bu isler doktora bagliymis, durumu cok kötü olmasa dahi, doktor tutup askerlige elverisli degildir raporu verebiliyormus, bazende durumu kötü olanlara (mesela epilepsi hastalarina) rapor verilmiyormus. Yani tamamen doktorun düsüncesine kalmis bir durum.
Birde tabi en önemlisi Askeriyenin aldigi karar. Komutaniyla görüsüp askerligine devam etmek istedigini, durumunun cokta vahim olmadigini aciklamis ama, komutani git dava ac ozaman demis.lmaz:
Hakkimizda hayirlisi artik, Allah'in verdigi herseyde vardir bir hayir mutlaka kizlar.

Bu arada yorumlara cok güldümkaydirigubbakcemile3
Aynen jet hizi askerlik oldu valla:roflol:
Sizide birakmam, o nasil laf kizlar... Listeye devam, safak saymaya devam..

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIZ??:lepi:

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi ılarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce ıstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

kızlar mektuplar okunuyormuş
alan kişi okuyodur belki bitirdikten sonra verir artık klava:

Evet canim okunuyor..
Benimki askere giderken resim felan gönderme sadece mektup yaz demisti bu yüzden.
Yazdim ama Erzurum'a göndermek nasip degilmis, istanbula gönderirim artik:))

aaa sensible vay canına yaaaa

biz komutan dövmeye kalkarsa daha önceden kırılmış olan ayağı uzat da bi daha kırılması kolay olsun da izin versinler hayalleri kurarken kıza baaakk:))))))))))

çook sevindim bebekimmm
askerliğe devam etmek istiyorsa hala yeri bayağı rahatmış demek ki balk köpüğüm:))

şahsen aşkitom yurt dışına yollayacağız oğlumuz olursa askerlik yapmasını istemiyorum bunları yaşamasını istemiyorum diyor her seferinde.....

ama bişey dicem yurtdışında kalıp askerlik için geri dönenlerden de kısa oldu bebem seninkisi vay be en kısa askerlik cüğerimmmm 10 günn:)))

çook sevindim çooookkk kız temmuz da olsa istdiğin zaman yanındasın ne yediğiniz ne içtiğini nasıl uyuduğunu biliyorsun yaa bu yeter

dirim mektubun yoldaymış gözün aydın canım zemuszemus
burcuu ne oldu sana? Kım kızdırdı seni cicim?
ilarzu ne şanslısın ya ben de sürekli gezebileceğim bir mesleğim olsun isterdim. Sınıf içinde dolanmaktan sıkıntı geldi bana :sinifsinif:
veee sensible temmuza kadar görüşemeyecek olmanız kötü cidden. ee sizin düğün ne zaman canım. ıŞ bulursa bu yaz olur mu peki canım

Ilarzucum aynen dedigin gibi oldu bacim, yurtdisinda askerlik yapanlardan bile daha az oldukaydirigubbakcemile3
Ben yurtdisindayim, akrabalarim nisanlimin buraya gelmesini istiyor, nisanlim istemiyor. Yazin bizimkiler dedilerki, bak yurtdisina gel 3 haftada askerligini yapar bitirirsin. Dün telefonda diyorki, yurtdisinda 3 hafta, ben 10 günde yaptim diyorkaydirigubbakcemile3

Cok sagol balim ya, ama bizimkinin moreli acayip bozuk.
Adam komando olmak istiyordu, simdi muaf olunca baya bir üzüldü, beklemiyordu.
Dün sinirinden psikolojisi bozulmus, taaa nereleri düsünüyor.
Dedim saglik bu, senin sagligin herseyden önemli, ben cok mutluyum dedim.
Ailesinede daha aciklamamis, birde onlar nasil karsilayacaklar felan diyor.
Dedim eve almazlar seni, evlatliktan reddederler:mymeka: tövbe Ya Rabbi.
Onuda anliyorum, erkeklik gururu var, askere gittide muaf oldu derler diye üzülüyor.
Cok gururludur, yurtdisina cikip 3 hafta askerligi bile kabul etmedi, ben seni kullanipta kendime bir imkan olarak göremem dedi. Canim benim nasil üzgün:teselli:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…