Ksa dnem Askerlik...

günaydın kızlaarrr
ya ben bir sıkıntım var
nişanlım tekirdağda hafta sonu yanına gittim bütün askerlerin akrabaları ordaydı bizi görüncede çok sevindi ağladı bile çaktırmadan.
Bu hafta sonuda gidip süpriz yapmayı düşünüyorum ama bi yandanda biraz gitmiyim beni özlesin diyorum hemde alışmasın diyorum sizce ne yapmalıyım :KK43:

günaydın kızlaarrr
ya ben bir sıkıntım var
nişanlım tekirdağda hafta sonu yanına gittim bütün askerlerin akrabaları ordaydı bizi görüncede çok sevindi ağladı bile çaktırmadan.
Bu hafta sonuda gidip süpriz yapmayı düşünüyorum ama bi yandanda biraz gitmiyim beni özlesin diyorum hemde alışmasın diyorum sizce ne yapmalıyım :KK43:

canım neden alışsın ki
şuanda o kadar ihtiyaçları var ki bizlere
keşke yakın olsaydıda bende gitseydim:KK43:(
fırsatın varsa git bence sevinsin

canım neden alışsın ki
şuanda o kadar ihtiyaçları var ki bizlere
keşke yakın olsaydıda bende gitseydim:KK43:(
fırsatın varsa git bence sevinsin

wala istanbuldamısınız bilmiyorum ama burda bi yerden biyere gitmek il içinde bile en az 1 saat orayada otobüsler 1,30 saatte fln gidio yakınlık konusunda çok şanslıyız ama büyükler gitme alışamaz askerliğe her hafta bekler gitmezsen bir hafta zaman geçiremez diyolar :sinifsinif:

günaydın kızlaarrr
ya ben bir sıkıntım var

canım bu fırsat herkesin eline geçmez bence gidip görmen de gayet normal zaten seni görünce duygulanması da çok normal sen gitsen de gitmesen de o seni bekleyecek bir de daha yenisiniz canım şöyle biraz zaman geçsin alışırsınız şimdilik böyle duygulanman çok normal

canım ben ankaradayım
eşim altı buçuk saat uzaklıkta
ya biz büyüklere kalsaydık benim eşimi hiç evci izni çıkarmamam gerekirdi
ne var kısa dönem değil mi diyor millet
bir sürü laf işte

ya kızlar mng den aradılar
eşim bana kargo göndermiş
beni bulamamışlar
mektup heralde :kedi:

günaydın kızlaarrr
ya ben bir sıkıntım var

cnm benm esımde corluda. yılbası haftası bende suprız yapmayı dusunuyourm:icecream:
oda tlfda cok kotu durumda aglıyo falan :Saruboceq: 8ocaktada yemın torenı var bırde ozaman gdıcem zemuszemus

canım ben ankaradayım
eşim altı buçuk saat uzaklıkta
ya biz büyüklere kalsaydık benim eşimi hiç evci izni çıkarmamam gerekirdi
ne var kısa dönem değil mi diyor millet
bir sürü laf işte

ya kızlar mng den aradılar
eşim bana kargo göndermiş
beni bulamamışlar
mektup heralde :kedi:

haklısın büyüklere kalsaydık biz şimdi nişanlı bile olmıycaktık :))
ya askerliğinde güzel yanları var baksanıza mektup gönderiyolar ne kadar romantikkkk :asigim:

canım bu fırsat herkesin eline geçmez bence gidip görmen de gayet normal zaten seni görünce duygulanması da çok normal sen gitsen de gitmesen de o seni bekleyecek bir de daha yenisiniz canım şöyle biraz zaman geçsin alışırsınız şimdilik böyle duygulanman çok normal

pazar günü gideceğimizi biliyodu c.tesi aradı börek yap dedi çünkü orda istedikleri gibi yiyemiolar yolda giderken yine aradı börek yapdın dimi diye

Son düzenleme:
günaydın canlarım...

ilarzu hoşgeldin tatlım nerelerdesin sen yaa..

dün burayı sullar seller götürmüşş crncrn kendine gel canım yaa,, geçer mi 5 ay böylee... canına yazık toparlan biraz :eek:klava:

çiçeğim ilçelerdeydim cuma günü Bilecik ve dün İnegöl Yenişehir köylerinde gezdim hafta sonu da evde değildim gerçi evde olsam ne olacak net yoktu:))

anca gelebildim bu hafta böyle geçecek bizim işlerin yoğun olduğu ay bu ay desteklemeler üstüste bindi tek başımayım

cnm benm esımde corluda. yılbası haftası bende suprız yapmayı dusunuyourm:icecream:
oda tlfda cok kotu durumda aglıyo falan :Saruboceq: 8ocaktada yemın torenı var bırde ozaman gdıcem zemuszemus

siz ankaradasınız biraz uzak oluyo ama çorlu istanbula yakın olduğu için inanın çoğunun hemen hemen hepsinin ailesi ziyaretlerine gitti bile akrabası gelmeyenler boynu bükük kalıyo çok ciddiyim.
giderken eliniz boş gitmeyin mutlaka yiyecek bişeyler götürün ama elinizle yaptığınız şey olsun.pastane böreği fln götürmeniz onların hoşuna gitmiyo çünkü sürekli hazır yiyolar ev yemeklerine hasretler.
nişanlım kek sevmezdi kek bile yedi =))

pazar günü gideceğimizi biliyodu c.tesi aradı börek yap dedi çünkü orda istedikleri gibi yiyemiolar yolda giderken yine aradı börek yapdın dimi diye kaynanamda yanımdaydı
anaaa o börek yemezdiii nerden çıktıı şimdiii diyo kendisi askerin yanına gidiyo bi çöp almamış bide kıskançlık krizlerine giriyo :umursamaz:

:roflol::roflol:

yusumcum ara demişsin bebeim ama çok kızar ararsam korkuyorum...direk derki burdaki erkeklerin sesini duymayamı arıyon...:S

dun aksam yazılanları okurken bır anda sok oldum bune ya ... sen onun sesını duycm dıye saatlerce meskul calan telefonu dusurcem dıye ugras onun tırıbıne bak . bukadar da verme ıplerı vallahı ben kızdım burdan. FEMİNİSTLİĞİM TUTTU GENE :) :eek:klava: :eek:klava:

27.01 diyorum ki sana orda tanıdığım var ulaşta değil mi seninki versene aşkitonun ismini balım yardımcı olur yaa

nasıl yaa benımkı yazacak deıl yatacak zaman bulamıyooorr akannehir
yazacak derken anlamadım canım?

pazar günü gideceğimizi biliyodu c.tesi aradı börek yap dedi çünkü orda istedikleri gibi yiyemiolar yolda giderken yine aradı börek yapdın dimi diye kaynanamda yanımdaydı
anaaa o börek yemezdiii nerden çıktıı şimdiii diyo kendisi askerin yanına gidiyo bi çöp almamış bide kıskançlık krizlerine giriyo :umursamaz:
kaydirigubbakcemile3
bizde olmasak yani kaydirigubbakcemile3

ben yaprak sarmasıda götürmüştüm
o kadar özlemiş ki sarmayıda

yazacak derken anlamadım canım?

kaydirigubbakcemile3
bizde olmasak yani kaydirigubbakcemile3

ben yaprak sarmasıda götürmüştüm
o kadar özlemiş ki sarmayıda

biz tokatlıyız düşün sarmaya düşkünlüğümüzü :)) iyi fikir bu pazar sarma sarıyımda götüriyim :KK70: kaynanamda çatııırr çatııırr çatlasın :umursamaz:

çiçeğim ilçelerdeydim cuma günü Bilecik ve dün İnegöl Yenişehir köylerinde gezdim hafta sonu da evde değildim gerçi evde olsam ne olacak net yoktu:))

anca gelebildim bu hafta böyle geçecek bizim işlerin yoğun olduğu ay bu ay desteklemeler üstüste bindi tek başımayım
hoşgeldin şeker
gezip gelmişsin opuyorumnanaktan

kızlar çok merak ediyorum eşim ne yazdı
kargo gelse hemencik :hulya:

o değilde valla evlendikten sonra anne-babanın yanına gelmek çok zormuş ya.bi de cidden 24 saat peşindeler.aman kızım üzülme,aman kızım acıktın mı aman kızım sıkıldın mı...öfff bu ne yaaa.imdatttt.bi de annemle internet kavgası yapıyoruz,elimden kapıyo hep o takılıyo.sonra babam.amannn valla ne zormuş be.allahtan bugün sigara konusunda sıkıntı çekmiyorum çünkü balkona rahat çıkılıyo.evde de sigara yasağı var da.

bence de cok kotu olsa gerek ben yanlızım evde . Bırılerı gelınce onların bana acıklı bakısları canımı sıkıyor. Ben unutsam 1 dk onlar hatırlatıyor. En ıyısı tek basına aksam spora gıttım geldım saat 8,30 du dusu falan derken 10 da yattım oh ne guzel hayat. Git evıne rahat et

X