Ksa dnem Askerlik...

ben günlerdir ağlıyorum ama bu gece daha bi fenayım yarın 3.gün olcak...kaç saattir ağlıyom bilmiyom ya...içim çok fena daralıyorum resmen

2 gündür aramamış sanırım. eğitimleri falan varya zaman bulamıyordur. hemen hemen 30 saatte bir görüşüyorum bende.kafamçokkarıştı

hırpalama kendini. kötü bişi olsaydı çoktan duyardın.

iyidir iyi. ama biraz fazla yorgundur:lepi:

yürüyüş çalışmaları çok yoruyordur

bu olay da var . doğru bak

kötü düşünceleri aklından silmeye çalış

aslan gibi askerler onlar, bişicik olmaz kaydirigubbakcemile5

crncrn kendine bu sureci zorlastiriyorsun haberin olsun 150 gun bu stresle gecmez alismaya calis en kisa zmaanda ararsa arar zaten iyidir mutlaka orda kac tane insan var herkes birbiri ile arkadas olmaya baslamis bile birbirlerini kolluyolar artik merak etme sen duani da eksik etme insallah biseycik olmaz.
kendini ziyan ediyorsun bos yere, bu sefer arayinca da uzgun sinirli konuscaksin adamin hevesi kacicak hepten.
biraz rahat ol sanki memleketine gitmis gibi dusun iyi oldugnu dusun..

dudağımda uçuk çıktı,yanağımda hiç sivilce çıkmazken yanağım komple sivilce doldu nasıl bir strestir bu ya

benim de yanağım sivilce dolmuştu 3 günde, gerçekten kendimizi bunalttığımızla kalıyoruz. Biz bekliyoruz ama onlar orda yeni bir hayata alışıyorlar ve fazlasıyla yoğun oluyorlar. Aradığında gayet rahat kartım bitmişti alamadım diyecek bence, kafanızdan atın olumsuz şeyleri, iyi şeyler düşünürseniz iyi şeyler olur yerimseniben

crncim sana düşen iş sakin ve aşk dolu konuşmalar yapmak aradıında
sinirliyse daa sinirli olabilir evet ama şimdi yeni die
usta ya geçince konuşmalar düselio
ardından romantklik başlıo emn ol opuyorumnanaktan
sen kısma sakın aramıosun die arayamıodur emn ol
sakin ol sakin konuş sinirlense bile alttan al
düzelicektir emn ol..
bnm eşim sakin olduu halde gittinde acemilikte hep souk tu
yada bana öle geldii
ama gittim de yemn törenine gözlerinden bellidi nekadar özlediği
ve psikolojsinn bozukluu
şimdi ise herşey çoook güsel
sizinde öyle olacaktırr sadece biras sabırrr yerimseniben

neden bilmiyorum bu gece daha bi taktım...arıcam deyip aramadığı için sanırm...

anneannem hep askerin arkasından ağlama ağlamak getirir derdi..ama tutamıyom kendimi..kızlara anlatıyorum anlamıyolar amann bitcek gelcek diyolar.diyom bende içimden sizinkilerde bi gitsin görcem sizide

neden bilmiyorum bu gece daha bi taktım...arıcam deyip aramadığı için sanırm...

yahu ac bi film izle birseyler yap ne bileyim dolabini duzenle boyle oturup dusuncek olsam benim gozlerim doluyor hemen ama hic dusunmemeye calisiyorum gelicek mutlu olucaz ariycak iyiyim dicek sesi iyi gelcek diye kendimi motive ediyorum surekli birseylerle mesgul olmaya cabaliyorum inan bana sn de faydasini gorursun boyle seylerin kendini bosta birakma dusuncek zaman birakma kendine.

balım ben hep alttan alan tarafım zaten.hep susan tamam sen haklısın yeterki birbirimizi üzmeyelim diyen tarafım zaten..şimdide öyle yapıyoruö...psikolojik olarak çok iyi olmadığını biliyorum onunda.mesela gitmeden 2 hafta önce falan girdi bu moda.bana vesikalık resmini verdi dediki gitceğim kesin ama dönceğim kesin değil...ona moral vermem gerekiyo biliyorum.kuzeni ondan daha önce gitti askere sürekli arıyodu bunu falan bu hep moral veriyodu bitcek oğlum geççek lan falan diye...ben onu bile yapamıyorum ve kendime kızıyorum...

ben ilk günler nasıldım ağlayıp zırlayan ben herşeye
ağlayamadım bilee kendime inanamadım
şaka gibiydii sanki bi anda çıkıp gelicekti
ama 20 gün sonra dank etti yokluu geceleri ağlama krizlerine girdim
hatta kötü rüyalardan uyanıp sabha karşı hıçkırıklara bouldum mafoldumben
sonra alışıosun yada alştını sanıosun..
ama sabrederek dua ederek beklemeyi öğreniosun
hayat devam edio ve aşkım beni böle görse çok üsülür
diye düşünüyorsun
şimdi ise geçti bile diyorum azıcık gün kaldı
gelicek ve lleri ellerimde olucak diorum :asigim:
şimdi ilk zamanlar zor biliyorum
ama öenmli olan da zoru başarmak kıslar değilmi :teselli:

izlemeye çalıştım hemde en çok sevdiğim filmlerden birini ama izleyemedim sarmadı...temzlik yaptım ders çalıştım yemek yaptm sinemaya gttm sabah arkadaşım geldi yok yok olmuyo...çok fenayım bu gece,önceden böyle değildim içim fena bu gece...

zoru başarmak için elimden geleni yapcam...

zoru başarmak için elimden geleni yapcam...

ben kendi adıma burda olduum zamanlar
hep yanındaım canım birlikte sayıcaz daha 25 günüm var bnmde
bide biraz ailesiinin yanında kalıp gelicek
yane 30 günüm var daha 1 ay oluo..
1 ay yanındaım tatlım bir aydan sonra bi kaç gün eşimlen olurum
ama gene burda sana ve diğer bekleyenlere elimden geldiince desteğim
siz yeterki zoru başarın :lepi:

bizi unutma sakın yaz buraya hep...ihtiyacım var size..bi burdaki kızlar yanımda zaten...ve beni anlıyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…