Ksa dnem Askerlik...

Sensible canım çok sevindim yaaa ama inşaallah hastalığı ciddi değildir
gözünaydın canım sen gidersin şincik burdan ((

ama kötü düşünme cerencim
kötülükleri çekersin kendine allah korusun
sadece yapman gereken dua etmek cnm
birazda kendi elinde kendini bu kadar üzme iyi düşün iyi olsun.
şimdi kalk elini yüzünü güzelce yıka
kendine gelirsin

onu biliym canım benim dediğim askerlik nedeni ile işten ayrıldığı zmndan itibren ve geldiktn onra iş bulana kadar verilen bi para

canım valla ben böle bşey duymadım
varsa böle kanun iyimiş valla bizimkide gelince alsınkaydirigubbakcemile3

sensible hemşom
tavuk karası hastalığını araştırdım baya ciddi bi rahatsızlık gbi
gece körlüğü, gündüz< sağa sola çarpma v.s. bi çok belirtileri varmış
peki tedavi olsa? yok mu tedavisi bu hastalığın? genetikmiş bide sanırım
bir an önce tedavi olsun

yıkadım ama gelemedim kendime...hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ya...hadi bugün bitti ama ya yarında aramazsa((

geçen haftada ben öyleydim cnm ya
gitmeden 10 gün önce başladım gittikten 10 gün sonrada hıçkırıkla ağladım
ama bugün iyiyim biraz
bnm nişanlımda arardı her gün
hatta h.sonları rahatmış gazinodaymış sürekli
ama bgn aramadı
eğitimleri başlamıştır hafta başı ya yine yorulmuştur seninkide öyle olmuştur byk ihtimal
bide eğitimden sonra ders alıyolarmış cnm zaman bulamamıştır. dersten sonrada uyumuştur.mirmirmirmir

sanırm bende uyucam 1 2 saat yemin ederim kafayı yemek üzereyim...öpüyorum canlarım hepinizi iyiki varsınız...

arkadaşlar beim erkek arkadaşım edirneye gitti kısa dönem, acemi birliği. ben onu ziyarete gitmek istiyorum yanımda yiyecek bişeyler hazırlayıp götürsem alırlar mı içeri bilginiz var mı?

offf bi an halime şükrettim

ve de kendimden şüphe ettim :bbo: sorun bende mi aceba hiç ağlamadım :uhm:

Allah dayanma gücü versin hepinize

yusumcum ara demişsin bebeim ama çok kızar ararsam korkuyorum...direk derki burdaki erkeklerin sesini duymayamı arıyon...:S

:1shok: yok daha neler bu kadrda olmaz ki benimki sesini duymasınlar diodu baktı çare yok mecburen vrdi numarasını mecbur kalmadıkça arama dedi şimdi kendi çağrı yapıo bende arıyorum o açıo telefonu buda çözüm santraldeki ile mecburen muhattap oluyos-tatlicadiarzu-

ben günlerdir ağlıyorum ama bu gece daha bi fenayım yarın 3.gün olcak...kaç saattir ağlıyom bilmiyom ya...içim çok fena daralıyorum resmen

canım benim inşallah en kısa zmnda arar Allah yardım etsin inşallah iyidir endişelenme fırsat olmamıştır eğitimler yüzünden bitap düşmüş olabilir

benim erkek arkadaşım sinirli.öyle bişey demedi ama ararsam adım gibi biliyorum öyle diyeceğini o yüzden korkuyorum...zaten sinirliydi yanımdaykende,şimdi daha da sinirli...

Son düzenleme:
yusumcum ara demişsin bebeim ama çok kızar ararsam korkuyorum...direk derki burdaki erkeklerin sesini duymayamı arıyon...:S

konunun öncesini okumadım kusura bakmayın. eşiniz mi bilemiyorum ama kartı bitmiş olabilir, çünkü erkek arkadaşım kartı bitince almanın kolay olmadığını söyledi. kantine kart getirirlerse alabiliyorlar, düşünün bir sürü insan kart alıyor, gerçekten kötü düşünmeyin, kendinizi üzmeyin. ilk üç gün ben de konuşamamıştım gerçekten çok zor bi durum, insan hep kötü şeyler düşünüyo ama sonra boşuna üzmüş oluyoruz kendimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…