Ksa dnem Askerlik...

Selam hemsom hosgeldin

yok balim sormadim ama yol izniyle beraber benimkide 16si gibi cikar ozaman.
Birdaha aradiginda sorayim

hoşbulduk kuzu kaydirigubbakcemile3
hani sen bu saatte gelir miydin ya alkisalkisalkis
şimdi bzmkiler erzurumda olduğu için aynı tarihte çıkma olasılığı vardır diye düşündümturkbayragi
dün k.validemler görümcemler bizdeydi bzm evi aradı nişanlım hepimizle görüştü
çok mutlu geliyodu sesi biraradayız diyekaydirigubbakcemile5

Ay kızlar bı tuhaf oldum tÜm ıŞler bana kaldı meĞer eŞım ne kadar Çok ıŞ yaparmısta haberım yokmuŞ canım benım kıyamam ben sana .....

Ev telefonu , ınternet ft,word,bonus,cardfınans,elektırık, su,kıra , cep faturalarımız, ayyyy tum angaryeler bana kaldı . Üfff yaaa
daha aklıma gelmeyen bı dunya ıs kaldı markete bıle cıkamıyorum tasımak zor pazara cıkmak yıne zor. Nevresımlerı ıyıkadım ay onları bıle gecırmek tek basına zor. Esım yukardan sallıyodu ben asagıdan cekıyordum kıt kapatıyorduk sımdı bı yorganın nevresımını degıstırcem dıye ter ıcın de kalıyorum

:kedi:
kaydirigubbakcemile
kavga edince vakit daha bi çabuk geçiyo sanki kafamçokkarıştı

:) evet benimkide k.validemlerle görüştüğümü duyunca daha bir seviniyo. daha mı güvende hissediyor nedir anlamadım kafamçokkarıştı

kıyamam ya... :) canım benim böylece biz onların değerini onlar bizim değerimizi anlıyor işte.. eminim evliler için çok daha zordur. ben de haftasonu dişçiye gittim. ağrıda da bayaa tek başıma çıktım... aşkım olsa beni alırdı. bi de öperdi geçerdii.. :gitme: çok hissettim yokluğunu...

canım yeni liste süper olmuş ellerine sağlık...

şafak saymaya yeni başlayan arkadaşlar Allah tez vakitte kavuştursunn... gerçekten geriye dönüp bakınca nasıl geçmiş diyorsun ama yaşarken geçmiyor hele ilk başlarda ölürüm heralde diyordum ama artık bizim de 27 günümüz kaldı hihoyyyt inşallaahh sizin de hemen geçerrr

Aminn.. Gerçektende geçmiyor gibi geliyorsenağlama

Keşke benim de dün aradı şunları anlattı
Bugün aradı bunları dedi diye anlatacaklarım olsa :bbo:
Ama arayamıyor
Biz 26 senedir ilk defa bu kadar ayrı kaldık :çok üzgünüm:

Keşke benim de dün aradı şunları anlattı
Bugün aradı bunları dedi diye anlatacaklarım olsa :bbo:
Ama arayamıyor
Biz 26 senedir ilk defa bu kadar ayrı kaldık :çok üzgünüm:

Allah can sağlığı versinde canım geç arasın
ağlama dua et her zaman :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…