Ksa dnem Askerlik...

bazen 1 paketide geçiyo...ve erkek arkadaşım duysa çok üzülür:Ssakın içme demişti

tamam bizden sır çıkmaz aramızda:)bazen ne düşünüyorum biliyomusunuz aynı durumda biz olsak onlarda acaba bizim gibi olurlarmıydı?sakın ayyyy olur mu onlarda çok üzülürdü falan demeyin.zor şartlardalar tamam kabul.ama yine de ne olursa olsun arkadaşlarıyla sohbet,muhabbet.bi şekilde vakit geçiriyolar.bizde kukuman kuşları gibi aman neden aramadı aman iyi mi o bu mu?çok kızıyorum aslında bazen kendime.ne kadar desem de yinede katı olamıyorum.ne bileyim.galiba biz kadınlar bu merhamet duygusu içinde üzülüp sızlanmaya,anaçlık yönümüzün ağır basmasına mahkumuz.

ben öle yatım zaten son zmlarda özellikle sabrım azaldığında her p.tesiyi iple çektim gelincedee geldi işte dedim hep ezelii islyerek zmnı geçiriyom bide hafta hafta sayıyorum bugun itibari ile 4 hafta kaldı telefonumda hatırlatma ekledim unutmuyom ama görünce ddaha ii olur die her hafta hatırlatıo pzar günleri ve 1 kez daha regl olcam kocacım gelcek reglimi sabırsızlıkla bekliom daha bunun gibi şeyler işte ii bi yöntem tavsiye ederim şimdi öncelikle yılbasını bekliom 2010 gel artık geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellll aşkımı getir banaaaaa:lepi:

bende seninle aynı fikirdeyim...hiç te bu kadar üzüleceğini ve her dakika düşüneceğini düşünmüyorum

Son düzenleme:
nasıl bıraktın bu illeti ya offff bugün 8tane içtim ama yarına paket yok bakalım dayanabilecek miyim?
sadece 34günüm kaldı bırakmak için mafoldumben

kızlar ben karar verdım bıraktım hersey beyınde bıtıyo . bişeye bagımlı olmak fıkrı benı delırtıyordu. mumkunse ıcenlker bıraksın ama henuz yenı baslayanlar gıdıpmrakı sısesının dıbıne gırsınde ıcmesın o meretı . ne çeşit bağımlılık yaptıgını anlatabılmemın ımkanı yok

esım askerde ailem baska sehır de esmın aılesı nın evlerı uzakkı kı yakında olsa bısı farketmez koca sehırde yanlzıım ama gene de ıcmemem artık sıgara . dun kafam bozuldu bı sıse bıra yettı ıcmeyınnnnnn

cok gec oldugunu dusunuyorum ogrencı olduguna gore yapma kendıne bunu. kımse ıcın kendını zehırleme. bu sevgılın esın kım olursa olsun.

1 haftadır içmeme rağmen dayanamadım o yağmurda gittim paket aldım
ben kaç defa nişanlımla sigara yüzünden tartıştım =) Ailesinin yanındaydık sigaram bitmişti alır mısın dedim aradan yarım saat geçti hala gidip almamıştı ben de krize girdim tabi bağırdım çağırdım gidip aldı sigara ama söz verdirdi hep sigara yüzünden tartışıyoruz askerden gelince bırakmış göreceğim seni dedi akannehir
ne yapacaksam artık sadece 33 günüm kaldı. yarın almayacağım paketi

kız alkolik olma da
kaydirigubbakcemile3
Ben sigara içmeyince birkaç saat resmen beynim uyuşuyor düşünemiyorum bile. Bir kere bırakmayı denedim sadece 1gün dayanabildim. Ama nasıl sinirliydim öğrencilere yok yere bağırıyordum sinirden =)

inşallah bırakırsın canım.ne kadarda az kalmış.ne mutlu sana yaa

siz de göreceksiniz bu günleri canım.
Sigarama karışmasaydı daha ii olacaktı ya neyse kaydirigubbakcemile3 Sen sigarayı bırakmazsan hiçbişey yok sana diyor sanki çocuk kandırıyor ya =)

offf ya dışarda acaip ötesi yağmur var,şimşekler çakıyor,sağolsun eşimin sesini duyamadım.ne gıcık bir gün yaaaa.aman iyice içim daraldı.

o içiyomu peki?

hayır canım içmiyor. yanında içiyordum ama baktı ki ben sigara yüzünden tartışma çıkarıyorum onun da canına tak etti demek ki =)) Ben askerdeyken iç ama geldiğim zaman bir tane bile sigara içmene izin vermem dedi akannehir
Ben yarın almıyorum paket hadi gel sen de bırak.

işte balım bi taraf içince bi taraf içmeyince çok kötü oluyo...ben şuan nasıl içiyorum kendime bile inanamıyorum.benimde erkek arkadaşım içerdi ben içmezdim inan o içio die sarılasım gelmezdi o kadar iğreniyodum kokudan ama şimdi ben içiyorum.tamam almıcam yarın paket söz ama sende alma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…