Ksa dnem Askerlik...

canlarım ordaki görevleri bitirdikleri bölümlemi alakalı oluyo?

sanırım yemin töreninden sonra kendi meslekleriyle ilgili derslerde almaya başlayacakarmış ve buna görede dağıtımları yapılacaklarmış çalıştıım okula gelen bi albay var milli güvenlik derslerine giren... askeriyeye ait bi fabrika yada buna benzer yerlerde istihdam edilebilirmiş ama kesin bişi diyemiyo kimse tabii...

o seneyi hatırladımm şimdi ...
ne güzel ne masum aldı ödülünü utangaç kendi halinde..
adam müthişti yaa
onun kadar içten söyleyebilirim inşallah ama yapamam heralde canım
evet ya unutulmayacak sözlerden biri bence. Şımarıklar çıksaydı kakari kikiri alırdı ödüllerini ama adam sanatçılığının hakkını veriyor gerçekten.

ben aşkımı çook özledim ya mafoldumben bugün benden iskenderunun telefonunu aldı ordakileri arayıp yemin töreninin net tarihini alacakmış =)) Onlar geldiğinde sabahları 1saat geç kalkabiliriz,haftasonu az da olsa uyuma fırsatımız olur diyor =) Onlarınki de ayrı bir dert ya. biz ayrı sıkıntı yaşıyoruz onlar ayrı bir sıkıntı yaşıyor

kuzenide askerde oda siirtte.hep arıyodu işte bnm erkek arkadaşımı konuşuyolardı ona nasıl güç veriyodu geçicek biticek takma kimseyi, üzülme falan filan...ben bunların hiç birini yapamıyorum ama yapmam gerekiyo biliyorum...

26.............. 26............ 26...............
6 gun sonra 20 lerden dusucezz yaa bıtıyooo, 19 gun ne demek heyecan basıyo benııı :)))

bugün 20 dk konuştuk işte...ağlamamak için zor tuttum kendimi..aslında ona güç vermem gerekiyo ama yapamıyorum.

sakın ağlama canım telefonda aklı sende kalmasın...bugün ilk kez bizde uzunca konuşabildik yarım saat kadar:) çok mutlu oldum sonrasında da görümcemin doğum haberini verdim oda mutlu olduyerimseniben

çok zorr yaa yapamıyoruz işte eşim hasta olmuş onu tanıdığımdan beri ilkkez hasta oldugunu duydum içim çokk kötüüü:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…