Ksa dnem Askerlik...

aynı okul aynı sınıftan 3 kişi gtti.biri erkek arkadaşım işte onun kısa dönem geri kalan 2sinin uzun dönem...neye göre belli oluyokii...

Son düzenleme:
aynı okul aynı sınıftan 3 arkadaşım gtti.biri erkek arkadaşım işte onun kısa dönem geri kalan 2sinin uzun dönem...neye göre belli oluyokii...

sınava girmeden önce form dolduruyolar er mi yedek subay mı die benim eşim yedek subay yazmış sınavda etkiliyor tabii

aynı okul aynı sınıftan 3 arkadaşım gtti.biri erkek arkadaşım işte onun kısa dönem geri kalan 2sinin uzun dönem...neye göre belli oluyokii...

bende bilmiyorum canım mesleklere bakıyolar desem oda diil sanırım..benimde sözlümün iş yerinden 4 kişi gitti 3 ksa dönembize piyango vurdu işte kısmet...

o seneyi hatırladımm şimdi ...
ne güzel ne masum aldı ödülünü utangaç kendi halinde..
adam müthişti yaa
onun kadar içten söyleyebilirim inşallah ama yapamam heralde canım

demekki iyi bir puan aldı benimki çok kasılmıştı hepsini doğru yaptım die şimdi keşke hep yanlışyapsaydım kısa dönem olsaydım dio :bbo:

oda hepsini yaptım demişti ama biz şöle sanıyoduk ii bi puan alırsan seçme hakkın olur yani kısa dönem:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…