Ksa dnem Askerlik...

selam kızlar nişanlımla görüştüm
16 mayıs da sabah teskere alıp çıkıcam dedi
inşallah yarabbim sen hepsini koru:Saruboceq:

Benim kardeşim de 17 mayısta görüşürüz
Diyerekten gittiydi
Özledim be sıpamı :a015:

bende kocamı özledimm :gitme: allahtan haftaya bugun gorucem yemın torenınde 3 gun bu saatlerde yanımda olucak ama yarın aksamustu teslım olcak :KK43: yıne :çok üzgünüm:

bende kocamı özledimm :gitme: allahtan haftaya bugun gorucem yemın torenınde 3 gun bu saatlerde yanımda olucak ama yarın aksamustu teslım olcak :KK43: yıne :çok üzgünüm:

Biz gidemiyoruz yemin törenine

23 saatlik yolmuş galiba

Kar kış ben gitsem annem de tutturacak

Bu durumda yola çıkması uygun değil

Kardeşimde istemiyor zaten

Tam alışmışken gelip gideceksiniz daha zor olur dedi

Arkadaşlar lütfen sabırlı olun geçecek hem kış ayındayız akşam çabuk oluyor ne güzel.. Şubattanda 2 gün kazandık:)

Biz gidemiyoruz yemin törenine

23 saatlik yolmuş galiba

Kar kış ben gitsem annem de tutturacak

Bu durumda yola çıkması uygun değil

Kardeşimde istemiyor zaten

Tam alışmışken gelip gideceksiniz daha zor olur dedi

haklı aslında alısmısken gorup gelmek daha zor ama napıyım gormezsemde ıcım rahat etmıcek

kızlar benide götüreceklerdi. kayınvalidemde gelecekti.
ama ailem izin vermez die sadece kayınpederim gidecekmiş
uçakla gidip gelecekmiş erzuruma

haklı aslında alısmısken gorup gelmek daha zor ama napıyım gormezsemde ıcım rahat etmıcek

Bizim biraz daha hafifletici sebeblerimiz var
Zaten uzaktı önceleri öğretmendi şimdi asker
Ayrıca oralarda çalıştığı için
Ve geçen yıl daha uzun zaman ayrı kaldığımız için
Az biraz yabancılık çekmiyoruz

merhaba kızlar beni de alır mısınız aranıza eşim kısa dönem bingöl kiğı da asker onu çok özlüyorum her gün 2-3 kere konuşuyoruz ama onu çok merak ediyorum nasıl geçecek bu aylar yaaa ne zormuş

hiç tahmin etmemiştim o kadar uzağa gitceğini.içimde hep bi izmir umudu vardı ben izmirliyim sık sık gidiyorum izmire her gidişimde onu görürüm diyodum bi açıklandı sonuçlar batman çıktı:KK43:

16 dediler genelde ama.bende ona göre sayıcam işte...148 die başladım bugün.ay sağ salim gelsinler ya çok üzülüyorum ben...bugün konuştuk rahatım iyi merak etme beni düşünme dedi ama öyle düşünme demekle olmuyoki...

X