Ksa dnem Askerlik...

Ayyy ben alamam ondan intikam :sinifsinif: Kıyamam ben onaa şimdi haberlerde gördüm edremiti sel basmış belki ondan arayamamıştır Elbet arayacak.. yani arar demikafamçokkarıştı

Ayyy ben alamam ondan intikam :sinifsinif: Kıyamam ben onaa şimdi haberlerde gördüm edremiti sel basmış belki ondan arayamamıştır Elbet arayacak.. yani arar demikafamçokkarıştı

arıcak tabıkı senı aramıcakta kımı arıcak canım benım sen ıcını ferah tut hele bı aramasın :))) saka bır yana orda ne kosullarda olduklarını bılmıyoruz o yuzden bak benım esımde aramadı bugun ama ben bılıyorum kı yarın arar :1hug:

ınşallah arar ikimizide canım.. ışte tek sıkıntım kızıp telefonu yüzüme kapatması yanlış anlayıp askerliğin psikolojisiyle saçma sapan şeyler düşünür diye korkuyorum.. Kayınvaldemide arayamıyorum çünkü en son onu pazar günü aramış dün arayacam demişti ama aramamış ne kayınvaldemi ne beni.. bende yüzsüz yüzsüz beni hergün arıyordu bugün aramadı merak ettim diyememde:)

bnde 1 ay önce aşı oldu sağlık çalışanıyım mecburen oldum henüz bi deişiklik yok

ay ne guzel saglık calısanı buldum :)) ya ben cok tereddutte kalarak yaptırdım ama tabıkı artık yapıcak bırsey yok her kafadan bır ses cıkıyor bızmde kafalarımız karısıyor

ay ne guzel saglık calısanı buldum :)) ya ben cok tereddutte kalarak yaptırdım ama tabıkı artık yapıcak bırsey yok her kafadan bır ses cıkıyor bızmde kafalarımız karısıyor

yaptırmakla iyi yapmışsın canım çünkü hastalığın verdiği zarar daha büyük hamilesin snrım bence bir zararı olmayacaktır vereliniortak

hıc endıselenme hayatım bugun aramasa bıle yarın mutlaka arıcaktır o sımdı bı anlık tepkıyle yapmıstır onu sonra pısman olur onlarıda anlamamız lazım sende uzme kendını bızım onlara moral vermemız anlayıslı davranmamız lazım sıkıcaz dısımızı artık napalım acısını cıkartıcaz gelınce :))klava:

Tam güzel güzel yazdımdı eşim geldi basıldık hemen kapattım delikafadulden
Neyse gitti de ben ne yazdığımı unuttum kaydirigubbakcemile3
fcert biraz önce mözük soran sendin demi
Ben türkü severim bacım
Ama öyle hoppidi hoppidi sözde türkücü zibidileri değil
Teee eski ustaları severim

:)) amanınn basılmayalım enıstemın ellerınden operım saygılarrrr :))) ya faebookdan bı arkadasım bı sarkı yollamısta neye kacıyor bılmıorum ama co0k hosuma gıttı yanı arabeskde dııl turku desem bılemedım :))

been geldimm hemide güsel haberlerlee opuyorumnanaktan
hoşgeldin hbrlerini bekliyoruz

merak ettim şakıyı sositososito

Mayıs ayını görebilecek miyim acaba çok merak ediyorum iştende çıktım evdeyim hergün daha doğrusu yurt dışından yeni geldik beraber onsuz olmaya alışmak aileme tekrar alışmaya çalışmak bide onun bu hali off gerçekten şu mayıs ayı bi gelse artık... Gerçi yemin törenide işimi görecek

Eşim meraklı değildir bakma deyince bakmaz ama
Bu saatte hiç gelmezdi birden kapı açıldı
Karanlıkta oturuyordum noluyoruz dedim delikafadulden
İlaçlarımı getirmiş canım bidenem
Sen sözlerini biraz yaz bana muhtemelen ben bulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…