Ksa dnem Askerlik...

Çok morelim bozuk dün aradı sesi çok kötüydü dedimki geçecek üzme kendini.. bana hep aynı şeyleri söyleme deyip telefonu yüzüme kapattı dün öğlen 13.15 den beri ses yok günde en az iki kere arardı ama aramıyor kafayı yiyecem onu arayabileceğim bir numarada yok tamam anlıyorum sıkılıyor ama beni neden bu kadar üzüyorki.. ben zaten kötüyüm ne evden nede odamdan çıktığım var çok canım yanıyor çoookk

canım benım uzme kendını oda orda moralsız canları sıkkın orda herseye gogus germek zorundalar bunlar askerlıkte normal hayatım sabret arıcak elbet sen uzulme askerlıkte herkesın basına gelıo bunlar kendımden bılıyorum ınankı acısı en yakınlarından yada en sevdıklerınden cıkıyor hayatım maalesef

Sen ben biz buralarda oyalanıp zaman geçiriyoruz
Arkadaşlarımız işimiz gücümüz özgürlüğümüz var
Tek eksiğimiz onlar tek derdimiz hasret
Onların durumu daha zor
Medeniyetten özgürlükten çok uzaklar
Bütün hayatını geride bırakıp gitti
Alışkın olduğu herşeyden herkesten uzakta
Haliyle biraz sinirlerinin gerilmesi normal
Azcık sakinleşsin ilk fırsatta arayacaktır
Aramayıpta napıcak yerimseniben
Hiç üzülme mutlaka arayacaktır

ah ah dovucem hepsını sıraya dızıp sızı bole uzuyorlar en basta benımkı tabı :)klava:

Çok teşekkür ederim inşallah arar, rahatladım birazopuyorumnanaktan

Doğru haklısın canım sabretmem gerek sanırım insan en çok en sevdiğine çektirirmiş derlerdi zaten...opuyorumnanaktan

Gelsinlerde öyle döv vereliniortak
Şimdi zaten canları çıkıyor

:))) bencede kızlar ya bugun ası oldum kolum ınanılmaz agrıyor asıyıda oldum bılmeden ama rısk grubundayım fılan dıye bıde yemın torenıne gıdıem sımdı nolur nolmaz dıye dalga gecıyor annemler sen nasıl dogum yapıcaksın dıye :))) ınsallah bı aksılık cıkmaz bu asıdan

Çok teşekkür ederim inşallah arar, rahatladım birazopuyorumnanaktan

Doğru haklısın canım sabretmem gerek sanırım insan en çok en sevdiğine çektirirmiş derlerdi zaten...opuyorumnanaktan

hah soyle rahatla bıraz hayatım ya kasap sevdıgı etı yerden yere vururmus bızımkıde o hesap sen merak etme sık dısını gelınce acısını cıkartırsın :)))klava:

hah soyle rahatla bıraz hayatım ya kasap sevdıgı etı yerden yere vururmus bızımkıde o hesap sen merak etme sık dısını gelınce acısını cıkartırsın :)))klava:

Bide topic açar dimi
Askerim geldi nasıl intikam alabilirim diye
Fikirler yağdırırız burdan kaydirigubbakcemile3
Ben kardeşimi falakaya yatırıcam :roflol:

:))) ben merdaneyı hazırladım hayatım sanada bı tane yollıyım :) klava:

Hani kapı üstünde kova şakası vardı ya
Esas oğlan kapıyı açar ve sırıl sıklam olur
Önce kovayı yerleştirelim bi güzel ıslansın
O şaşkınlıkla merdaneyle girişiriz :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Canım valla risk grubunda olduğun için iyi yapmışsın olmakla.. Hamilelere farklı bir aşı yapılıyormuş zaten hiç korkma..

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis harıkasın ya muhtesem bır fıkır :)))bunu uygulucam kesınlıkle :))

Canım valla risk grubunda olduğun için iyi yapmışsın olmakla.. Hamilelere farklı bir aşı yapılıyormuş zaten hiç korkma..

oyle hayatım cıvasız asıymıs ya bakalım ınsallah bısı cıkmaz herkes farklı konustugu ıcın ınsanların kafasıda karısıyor :ecrin_bebek:

oyle hayatım cıvasız asıymıs ya bakalım ınsallah bısı cıkmaz herkes farklı konustugu ıcın ınsanların kafasıda karısıyor :ecrin_bebek:

Doktorlar bile kendi aralarında çelişiyor
Sağlık Bakanı aşıyı tavsiye ederken
Başbakan ben ve ailem olmadık olmayız tedbirler alıyoruz diyor akannehir
Haliyler herkesin kafası karışık :uhm:
Ama madem oldun içini rahat tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…